HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.05.2022 Aktuální zprávy

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

Šest týmů, padesát nadšených dětí a patnáct turnajových utkání. V nedělní dopoledne bylo v hostivařském areálu živo! Uskutečnila se zde další regionální akce kategorie minipřípravky!

Hostivař tentokrát složila osmičlenný soubor čistě z minipřípravkových ročníků a těšila se v teplém dni na duely proti dvěma týmům Kert Parku, Rebelů, Kovu a Nového Strašecí.

Hned v prvním utkání si vyšlápl domácí tým na "Kečupáky" z Lužin a v jinak vyrovnaném utkání zvítězil 4:2! Dařilo se ale i proti druhému výběru z týmu Kert Parku a skóre tentokrát bylo vyšší, s jedenácti nastřílenými góly! Ještě více se ale hostivařská družina rozparádila po půlhodinové pauze proti méně početnému Kovu, kterému nastřílela devatenáct branek. Utkání proti Novému Strašecí pak bylo o poznání vyrovnanější, ale opět s vítězným koncem (6:4). Hostivař tak padla až v závěru horkého dopoledne, kdy ve třetím utkání v řadě už nenašla dostatek fyzických sil a těsně podlehla Rebelům, 5:6!

Na úspěšné neděli to ale rozhodně nemohlo nic pokazit. Hostivařští prokázali další viditelné zlepšení a těší se na další akce v závěru této sezóny. Další turnaj je plánován na 12. června!

Sestava Hostivaře: Kuba Pačes, Šíma Frajt, Dejv Smejkal, Terka Nestrojilová, Mišo Mellen, Táďa Havlík, Tomík Dvořák, Váša Kvapil

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu