HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
24.09.2021 Aktuální zprávy

Minipřípravka se představila na turnaji v Čimicích!

V třetí zářijovou neděli vyběhla do zápasů i Hostivařská minipřípravka. Početná výprava zavítala do nedalekých Čimic na půdu rebelů, kde v rámci prvního turnaje Středočeského přeboru v této sezoně odehrála celkem šest utkání.

A to dvojzápasově s týmem Kert Parku, Mladé Boleslavi a samozřejmě domácími Rebely. Hostivařská výprava bohužel nepoznala na turnaji pocit vítězství, ale po úvodních lekcích od zkušenějších Rebelů a Mladé Boleslavi šly výkony nahoru a odměnou byly i vyrovnanější zápasy a nějaké ty vstřelené branky. Za zmínku stojí také povedená mezizápasová soutěž, živý "Air Hockey", ve kterém zvítězila Terezka Nestrojilová, naše jediná zástupkyně dívčího týmu na tomto turnaji.

Martin Přeslička (trenér týmu) - Jsem rád že jsme dostali opět možnost odehrát nějaké ty zápasy. Pro kluky je to nejlepší trénink. Výsledkově se nám příliš nedařilo, ale několik pěkných akcí jsme předvedli. Kromě toho jsem rád že i ti nejmenší se zase trošku otrkali a i soupeřům, kteří jsou i o dva roky starší nedají nic zadarmo. Věřím, že si to kluci užili a těšíme se na další turnaj.

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu