HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.11.2023 Turnaje

Mikropřípravka si užila první domácí turnaj!

Téměř v polovině listopadu čekal na nejmenší kategorii hokejbalové Hostivaře první letošní domácí turnaj, na který vyjma dvou domácích výběrů zavítali i soupeři z Čimic, Kert Parku a Nového Strašecí.

Na každý z týmů čekal kvartet utkání, ve kterých si nejlépe počínal soubor z Lužin, jenž zvítězil ve všech kláních. Hostivař tentokrát poskládala dva týmy s celkem sedmnácti dětmi. Za modrý výběr nastoupili již ostřílení borci, kteří nestačili právě jen na Kert Park, s Novým Strašecím uhráli remízu a ještě lépe si vedli proti Rebelům a svým mladším kamarádům z Hostivaře.

Ti coby bílý výběr, složený z letošních nováčků, prokázal výrazné zlepšení a na turnaji vstřelil několik gólů. O výsledky, jak známo, v této kategorii ale rozhodně ještě nejde a každý si tak samozřejmě z povedené akce odnesl i sladké odměny, drobné dárky a účastnickou medaili.

Děkujeme všem za účast, rodičům a ostatním za podporu a těšíme se na další turnaj nejmenších.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu