HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.06.2022 Turnaje

Fair Cup mladších žáků ovládli Rebelové! Hostivař třetí!

V minimalisté podobě se po omezených ročnících opět uskutečnil Fair Cup mladších žáků, kterého se zúčastnila čtveřice týmů. V turnaji se nejvíce dařilo hráčům SK Rebel Praha, kteří zvítězili ve všech utkáních, byť zápas s pořádající Hostivaří musela rozhodnout až loterie v podobě samostatných nájezdů.

Právě domácí pak obsadili třetí místo, mezi dvěma celky z HBC Pardubice. Do AllStars týmu turnaje se prosadil i obránce Filip Martinec.

Kanadské bodování turnaje ovládl Jakub Brůža z vítězných Rebelů (4+3), který byl současně i nejlepším střelcem. Hostivařský Matěj Havlík byl druhý (3+3).

KONEČNÉ POŘADÍ

1. SK Rebel Praha

2. HBC Pardubice - modrý tým

3. HBC Hostivař

4. HBC Pardubice - bílý tým

Borek Coufal (trenér HBC Hostivař) - Na domácím Fair Cupu jsme se příliš nepředvedli a moc spokojeni být nemůžeme. Působili jsme ospalým a těžkopádným dojmem, především na začátku turnaje. Pozitivní je, že naše výkony měly stoupající tendenci a pevně věříme, že tento trend bude pokračovat až do finálového turnaje přeboru Mladších žáků, který nás čeká za 2 týdny ve Světlé nad Sázavou.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Turnaj pro nás měl být závěrečnou prověrkou před vrcholem sezóny. Bohužel, zůstalo jen u zbožného přání nás trenérů. Zápasy nám spíše ukázaly, na čem všem musíme ještě zapracovat, abychom byli ve Světlé nad Sázavou konkurenceschopní a ne jen do počtu.

Redakce

 
 

Světlá nad Sázavou čeká na příjezd hostivařské mládeže!

11.8.2022

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

8.8.2022

„Bude to náročná sezóna, ale chceme opět bojovat o nejvyšší příčky", hlásí junior Petr Lehner!

2.8.2022

Hostivařský pohár se vrací po jedenácti letech na scénu! A hned v sedmi kategoriích!

29.7.2022

Partneři klubu