HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.09.2023 Preview

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

Již zítra přivítá Hostivařský A tým na státní svátek na svém hřišti loňského vicemistra Crossdock Extraligy hokejbalu, tým SK Hokejbal Letohrad! Podaří se Hostivaři natáhnout svojí vítěznou sérii a zdolá i dosud neporažený tým Východočechů?

Letohrad se po úvodních čtyřech kolech Extraligy hokejbalu nachází na 3. místě. Ve třech zápasech dokázali Východočeši nasbírat plný počet 9 bodů. V prvním kole dokázali porazit Kladno 2:1, ve druhém Plzeň 1:3 a v posledním utkání zdolali Ústeckou Elbu 2:0. Nejproduktivnější hráč loňského vicemistra je v aktuální sezóně Michal Macháček, který ve třech zápasech nasbíral 5 kanadských bodů za 3 branky a 2 asistence.

Hostivař se v aktuálním ročníku Extraligy hokejbalu nachází poprvé ve své historii na 1. místě s maximálním ziskem 9 bodů. Z důvodu utkání Českého poháru má ovšem ještě zápas k dobru oproti většině týmů. V posledním utkání se Hostivař vypravila na půdu šestinásobného mistra extraligy Kert Parku Praha, kterého suverénním výsledkem 1:7 zdolala poprvé od svého působení v Extralize! Aktuálně neproduktivnějším hráčem Hostivaře je Jan Čejka, který během dvou utkání zaznamenal celkem 7 kanadských bodů za 5 branek a dvě asistence. Naposledy v Pražském derby zaznamenal hattrick a i díky tomu je prozatím druhým nejlepším střelcem celé Extraligy.

Poslední vzájemné utkání mezi Hostivaří a Letohradem se odehrálo v březnu letošního roku, kdy Hostivař na svém hřišti podlehla Východočechům těsným výsledkem 3:4.

Utkání 5. kola Extraligy Hokejbalu startuje již zítra ve 14:00 na Hostivařském hřišti! Mimo A tým se ve sváteční den rovněž také představí další dvě Hostivařské kategorie - juniorka a mužská rezerva Hostivaře. Během celého dne bude rovněž otevřen kiosek s občerstvením. Dorazte si zpříjemnit sváteční den hokejbalovými zápasy na Hostivařském hřišti!

Program na Hostivařském hřišti ve čtvrtek 28. září:

11:00 – Extraliga Juniorů: HBC Hostivař vs. HBC Pardubice

14:00 – Extraliga Hokejbalu: HBC Hostivař vs. SK Hokejbal Letohrad

17:00 – 1. Kolo Českého Poháru: HBC Hostivař B vs. HBC Nové Strašecí

Redakce

 
 

“Musíme se zamyslet, s čím do jarní části chceme jít.“ říká obránce mužské rezervy Martin Přeslička

8.12.2023

“Bude těžké navázat na skvělý podzim, ale já se na tu výzvu těším!“ říká obránce A týmu Tomáš Kudela

7.12.2023

„Více mne baví ty těžší zápasy", říká rozhodně Sam Bajkai ze starších žáků!

29.11.2023

B tým mužů zakončil podzimní část prohrou! Zápas proti Rakovníku rozhodly přesilovky!

28.11.2023

Partneři klubu