HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.11.2022 Reportáž

Mladší žáci nepoznali v podzimní části regionálního přeboru porážku! Kladno porazili i podruhé!

Po krátkém odpočinku nastoupili mladší žáci do odvety s Kladnem. Nabuzeni výhrou z prvního zápasu a odhodláni uhájit neporazitelnost v podzimní části regionálního přeboru.

RE6, neděle 27.11.2022

HOS

Hostivař

3:1

2:0, 1:0, 0:1

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 07:59 Coufal (Dlouhý, Janšta), 09:50 Coufal (Da.Zimarev), 13:19 Kocmánek (Kvasnička, Coufal) .
Rozhodčí: Holeček, Fingerhut . Vyloučení: 3:1 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 61 . Střely na branku: 20:20 . Průběh utkání: 3:0, 3:1 .

Sestava domácích

Slavík - Janšta, Da.Zimarev, Janičko, Dvořáková, Kašpar, De.Zimarev, Veselý - Kvasnička, Coufal, Kocmánek, Jeřábek, Mellen, Svoboda, Kolář, Dlouhý, Dušek, Laštovičková

Sestava hostí

Holubovský - Podhorský, Ma.Pokorný, Jozífek, Kraus, Kučera, Petrášek - Hejkal, Lovětínský, Mi.Pokorný, Bukovicová, Černý, Houska, Máša, Novák, Nývlt, Rychtář, Sivek, Vácha

Komentář k zápasu

Druhý zápas začal vyrovnaněji než ten předchozí a šance se pravidelně střídali na obou stranách a čekalo se na první gól. Nejprve Slavík vychytal v samostatném úniku nejlepšího hráče soupeře. O malou chvíli později se ocitl v ideální střelecké pozici kapitán Coufal a střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. O necelé dvě minuty později dostala Hostivař možnost přesilové hry, kterou velmi rychle zužitkoval opět Coufal po přesné nahrávce obránce Zimareva a v hloučku hostivařských fanoušků začalo být opět veselo.

Vyrovnaný zápas pokračoval i nadále, ale scénář byl stále stejný. Slavík všechny střely kladenských spolehlivě likvidoval a Hostivař pálila jednu šanci za druhou. Z tohoto scénáře vybočila pouze další branka Hostivaře, když se se štěstím trefil z dorážky Kocmánek.

Ve třetí třetině se obraz hry nijak zásadně nezměnil. Přibývalo však zaváhání v hostivařské obraně, kdy jednoho z nich využili domácí ke vstřelení čestného úspěchu a ukončení 56 minut dlouhé nedělní neprůstřelnosti Slavíka v hostivařské brance. Do konce zápasu už se skóre nezměnilo a stadionem se dnes podruhé neslo hlasité "hoši děkujem" z hloučku hostivařských rodičů. Ti svým skandováním vyhecovali i domácí fanoušky a zápas se tak hrál ve výborné atmosféře.

Mladší žáci tedy kladenským oplatili obě porážky z Palmovky i s úroky a udrželi podzimní neporazitelnost v regionálním přeboru.

Ohlasy po utkání

Jak hrajeme s Kladnem poslední dobou často, zápas připomínal spíše play-off včetně různých pošťuchování a dokonce i šarvátek, které v kategorii mladších žáků nejsou úplně běžnou záležitostí. Zápas byl vyrovnanější než ten předchozí, ale my jsme byli efektivnější v zakončení, byť jsme pět spoustu šancí spálili. Opět skvělí byli fandící rodiče a také Dominik v brance, který nás několikrát podržel. Škoda, že to nevyšlo na druhou nulu, ale to už bychom asi chtěli moc.

Redakce

 
 

Juniory čeká kondiční soustředění v Beskydech, poté i Svitavský pohár!

30.1.2023

Dorost vstoupí do další fáze zimní přípravy! Čeká ho opět i eXcellent League!

27.1.2023

Mladší žáci vítězem Svitavského poháru! Coufal nejlepším střelcem turnaje!

17.1.2023

100%BallHockey nabídl vyrovnané souboje pěti přípravkových týmů! Hostivař třetí!

15.1.2023

Partneři klubu