02.10.2023 Reportáž

Junioři zvládli i duel v Heřmanově Městci a zapisují další tři body!

Poslední zářijový den patřil klání dvou silných juniorských týmů, Heřmanova Městce a Hostivaře. Tempo zápasu bylo po celou dobu velmi vysoké...

4.kolo, sobota 30.9.2023

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

2:4

0:1, 1:2, 1:1

Branky a nahrávky: 0:38 Prager, 20:15 Prager (Vodehnal), 21:06 Houška (Trajer, Grepl), 38:18 Ferfecki (Mikšovský, Prager) .
Rozhodčí: Dubský, Ptáček . Vyloučení: 4:7 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 80 . Střely na branku: 30:27

Čára (Vašák) - Bičík, Čapka, Kovář, Musílek, Roztočil, Zmek - Bakus, Hladký, Kachlík, Kozel, Mareček, Pilař, Řivnáč, Sedlák, Šmíd

Keprt (Drahoš) - Höfner, Matějka, Munk, Sucharda, Vodehnal, Zámečník - Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Smetana, Trajer, Vrzák

Hned v první minutě zápasu se po pravém křídle prosmýkl Prager a sám před brankářem nezaváhal. Hra se přelévala na obě strany, ale oba gólmani byli jistí a výsledek byl stále otevřený.

To se po pěti minutách druhé třetiny rozhodl změnit opět Prager, když si vyběhl zpoza branky a šikovně backhandem zakončil. Ani ne po minutě korunoval úsilí celého týmu gólem Houška. Domácí ale nesložili zbraně a při přesilovce se poprvé v utkání prosadil Pilař.

Ve třetí třetině, po svém důrazu a rychlém protiútoku, skóroval Ferfecki a s akciemi Hostivaře to vypadalo čím dál lépe. Domácí vrhli všechny síly do útoku, zejména jejich první útočná lajna, ale gólman Keprt přiváděl svými zákroky jejich střelce k zoufalství. Inkasoval až necelé tři minuty před koncem zápasu, při dvojnásobném oslabení svého týmu, opět z hole Pilaře. Konec zápasu si již Hostivař pohlídala a poskočila tak do čela tabulky divize východ.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!