HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.03.2024 Reportáž

Junioři v duelu prvních dvou týmů tabulky neuspěli! Kelti si odvezli všechny body!

Junioři, namlsaní trojicí výher v řadě, přivítali na svém hřišti tentokrát Kelty 2008 a jednalo se o souboj prvního týmu tabulky s druhým.

Elite, sobota 23.3.2024

HOS

Hostivař

2:3

1:1, 1:1, 0:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 2:41 Vrzák (Maali, Malysz), 24:24 Houška (Ferfecki, Mikšovský) .
Rozhodčí: Štípek, Vacek . Vyloučení: 0:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 41 . Střely na branku:20:20 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:2 .

Sestava domácích

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Městka, Munk, Švec, Vodehnal, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Michek, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Sestava hostí

Koudela (Kupec) - Janošek, Kadeřábek, Smejkal, Švec, Urban, Černý D., Černý O., Chromek, Horel, Hrubý, Kurhajec, Pangerlová, Šlechta, Váca

Komentář k zápasu

První část patřila domácímu týmu a Vrzák dostal svůj tým už ve třetí minutě do vedení. I hosté se postupně osmělovali a vyrovnání dosáhl ještě v první patnáctiminutovce Šlechta.

Možná to byla právě vyrovnávací branka, která v úvodu aktivní Hostivař zasáhla a byl to soupeř, kdo ve druhém dějství udával tempo. V devatenácté minutě šel po zásluze do vedení, ale ačkoliv byl i poté aktivnější, další góly nepřidal. Naopak, z přesilovky udeřil Radim Houška a bylo opět vyrovnáno.

Hosté od Berounky si ale vedení vzali brzy zpět a ačkoliv se Hostivař v závěru natahovala po dalším srovnání, k tomu už ale nedošlo a Kelti si tak z Prahy po zásluze odvezli všechny body.

I v dalších dnech čeká na tým Tomáše Grepla bohatý program. Čtvrteční odpoledne totiž vyplní utkáním proti výběru reprezentace do 16 let, a to na zimním stadionu Nikolajka. V sobotu pak v dalším domácím, ligovém utkání, přivítá od 14 hodin Kladno.

redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu