25.11.2023 Reportáž

Junioři padli i v Brně a první místo už jim neříká pane! Podzim zakončí s Kovem!

Za chladného počasí se hrál v Brně předposlední zápas sezóny mezi pražskou Hostivaří a brněnskými Buldoky.

11.kolo, sobota 25.11.2023

BRN

Brno

4:2

1:1, 1:0, 2:1

Branky a nahrávky: 5:16 Smetana (Ilušák, Mikšovský), 41:19 Ferfecki (Houška, Mikšovský) .
Rozhodčí: Liška, Zimandl . Vyloučení: 5:3 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 12 . Střely na branku: 31:20 . Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2 .

Chovančík (Pivoňka) - Foršt, Heide, Jankůj, Kalivoda, Kliment, Raušer, Zemen, Bár, Havlásek, Havránek, Jankůj, Kimmel, Mišurec, Navrátil, Šotlík, Svoboda

Keprt (Drahoš) - Höfner, Ilušák, Matějka, Munk - Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Mikšovský, Smetana, Trajer, Vrzák

V šesté minutě otevřel skóre Smetana a Hostivař vedla 1:0. Vedení ji ale do druhé třetiny nevydrželo, když se v přesilovce prosadil Navrátil a šlo se tak do kabin za vyrovnaného stavu.

Druhá třetina vyšla lépe domácím a vyhráli ji 1:0, díky zásahu Klimenta.

Ve třetí periodě chtěla Hostivař nepříznivý stav zvrátit, gól se však povedl vstřelit Forštovi v dresu domácích, na kterého o šest minut později navázal ještě Kimmel. Hostům se pak přeci jen v závěrečných minutách podařilo snížit při dvojité přesilovce po dorážce Ferfeckiho, další góly už ale nepřidali a v Brně padli 2:4.

V posledním utkání podzimu přivítá Hostivař poslední tým tabulky, pražské Kovo.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Vyšel nám začátek zápasu, ale to bylo tak vše. Není si co namlouvat ani na co se vymlouvat, hráli jsme opravdu špatně. Za to hráčů Brna bylo plné hřiště. Když už jsme mohli vykřesat nějakou jiskru naděje tak uděláme fatální chybu. A samozřejmě nepomohlo ani to, že někteří místo zápasu upřednostnili jiné aktivity a oslabili tým.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!