HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
06.03.2024 Reportáž

Junioři bodovali i ve druhém utkání elitní skupiny! Ježky přehráli díky povedené první třetině!

Týden po prvním duelu v jarní elitní skupině, kdy junioři podlehli na Kladně v samostatných nájezdech, vyrazila Hostivař tentokrát do Heřmanova Městce. (Foto: FB Ježci HM)

Elite, sobota 2.3.2024

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

3:4

0:3, 1:1, 2:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 2:02 Grepl (Höfner), 5:16 Mikšovský (Grepl), 11:52 Ilušák (Grepl), 29:18 Ilušák .
Rozhodčí: Orlich, Procházka . Vyloučení: 5:4 . Využití: 1:1 . V oslabení: . Diváci: 65 . Střely na branku: 27:22 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4 .

Sestava domácích

Vašák (od 12.Páv) - Čapka, Kovář, Musílek, Roztočil, Zmek, Bakus, Bičík, Kachlík, Kozel, Mareček, Pilař, Řivnáč, Šmíd, Zlesák

Sestava hostí

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Městka, Munk, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer

Komentář k zápasu

Vstup do zápasu měli rozhodně lepší hosté z Prahy a už ve třetí minutě se z úvodního gólu, po střele od modré, radoval Lukáš Grepl. Na trestnou poté putoval domácí Kozel a jeho faul ztrestal Mikšovský, který tak navýšil vedení Hostivaře. Po rozmíšce Šmída s Houškou a jejich vzájemném vyloučení pak přišla třetí trefa Pražanů a byl to tentokrát Ilušák, který rozjásal hostující střídačku, která se v ten moment těšila už z tříbrankového vedení. Domácí vyměnili brankáře a snažili se vrátit do zápasu, vítr z plachet jim ale v závěru periody vzal dalším vyloučením Zlesák a skóre se tak již neměnilo.

V polovině utkání se k první a nakonec i poslední početní výhodě dostali Ježci a byl to Kachlík, který poprvé překonal do té doby stoprocentního Drahoše. Šance se poté střídali na obou stranách, ani jeden z týmů je ale proměnit nedokázal a hru poté na delší dobu přerušil souboj u hrazení, po kterém zůstal krvavě zraněn hostivařský Matějka. V poslední minutě druhé části se pak svým druhým gólem presentoval Dominik Ilušák, který svému týmu vrátil tříbrankový náskok.

Třetí část přinesla velkou snahu domácích o rychlé snížení, v brance Hostivaře ale čaroval perfektní Marek Drahoš. Ježci nakonec vykřesali naději v sedmatřicáté minutě gólem Pilaře. I nadále pak byli střelecky aktivnější a byl to Musílek, který střelou od modré snížil na rozdíl jediné branky! V té době zbývaly do konce zápasu tři minuty a domácí to zkoušeli i s hrou bez brankáře. Hostivařští si ale závěr skvěle pohlídali a zápas dotáhli k tříbodové výhře, po výhře 4:3!

Redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu