14.11.2023 Reportáž

I přes slabší produktivitu přivezli dorostenci z Hradce tři body!

Dorostence v dalším ligovém kole čekal výjezd do Hradce Králové, kde se mělo hrát se sousedem v tabulce o důležité tři body.

ZČ, neděle 12.11.2023

HKR

Hradec Králové

1:2

0:2, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 7:58 Michek (Hradil, Skála), 12:22 Hradil (Michek) .
Rozhodčí: Kánský, Vacek . Vyloučení: 2:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 15:50 . Průběh utkání: 0:2, 1:2 .

Charvát (Novotný) - Koďousek, Kříž, Kupka, Novák, Vortel, Bečička, Duchač, Kovář, Kovaříček, Machaň, Pospíšil, Rouha, Synek, Tichý, Vaněk, Zamastil

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava, Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

První třetina a výkon hostivařských odpovídal plánu uspět, domácí Piráti se dostávali do šancí sporadicky, Pražané se drželi nastolené taktiky a brzy se dostali i do vedení. Charváta jako první překonal Adam Michek, na kterého ve třinácté minutě navázal i kumpán z tradičně produktivní útočné řady, Filip Hradil.

Ve druhém dějství se domácí tým dostal zpátky do hry především díky třem početním výhodám, z nichž jednu dokázal i využít. Hostivař si vytvářela i tak dostatek dalších příležitostí, trápila ji ale produktivita a skóre se již neměnilo.

A to nejen v části prostřední, ale ani té závěrečné. Poměr střel mluvil jasně ve prospěch hostivařských, ti se ale radovali jen ve dvou případech v první třetině, přesto odjížděli spokojeni díky tříbodové výhře, v poměru 2:1!

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!