HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.11.2023 Reportáž

I přes slabší produktivitu přivezli dorostenci z Hradce tři body!

Dorostence v dalším ligovém kole čekal výjezd do Hradce Králové, kde se mělo hrát se sousedem v tabulce o důležité tři body.

ZČ, neděle 12.11.2023

HKR

Hradec Králové

1:2

0:2, 1:0, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 7:58 Michek (Hradil, Skála), 12:22 Hradil (Michek) .
Rozhodčí: Kánský, Vacek . Vyloučení: 2:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 15:50 . Průběh utkání: 0:2, 1:2 .

Sestava domácích

Charvát (Novotný) - Koďousek, Kříž, Kupka, Novák, Vortel, Bečička, Duchač, Kovář, Kovaříček, Machaň, Pospíšil, Rouha, Synek, Tichý, Vaněk, Zamastil

Sestava hostí

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava, Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

Komentář k zápasu

První třetina a výkon hostivařských odpovídal plánu uspět, domácí Piráti se dostávali do šancí sporadicky, Pražané se drželi nastolené taktiky a brzy se dostali i do vedení. Charváta jako první překonal Adam Michek, na kterého ve třinácté minutě navázal i kumpán z tradičně produktivní útočné řady, Filip Hradil.

Ve druhém dějství se domácí tým dostal zpátky do hry především díky třem početním výhodám, z nichž jednu dokázal i využít. Hostivař si vytvářela i tak dostatek dalších příležitostí, trápila ji ale produktivita a skóre se již neměnilo.

A to nejen v části prostřední, ale ani té závěrečné. Poměr střel mluvil jasně ve prospěch hostivařských, ti se ale radovali jen ve dvou případech v první třetině, přesto odjížděli spokojeni díky tříbodové výhře, v poměru 2:1!

Redakce

 
 

“Musíme se zamyslet, s čím do jarní části chceme jít.“ říká obránce mužské rezervy Martin Přeslička

8.12.2023

“Bude těžké navázat na skvělý podzim, ale já se na tu výzvu těším!“ říká obránce A týmu Tomáš Kudela

7.12.2023

„Více mne baví ty těžší zápasy", říká rozhodně Sam Bajkai ze starších žáků!

29.11.2023

B tým mužů zakončil podzimní část prohrou! Zápas proti Rakovníku rozhodly přesilovky!

28.11.2023

Partneři klubu