HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.06.2024 Reportáž

Dorostu vstup do čtvrtfinále nevyšel! Dominantní Plzni podlehl o sedm branek!

Dorost skončil v základní skupině třetí a jako čtvrtfinálový soupeř mu byl přisouzen silný tým Plzně. Na jeho půdě i série startovala!

PO, sobota 1.6.2024

PLZ

Plzeň

11:4

4:1, 2:2, 5:1

Branky a nahrávky: 13:56 Hradil, 19:50 Režnárek (Hradil, Havlík), 26:51 Nestrojil (Votava, Martinec), 41:08 Režnárek .
Rozhodčí: . Vyloučení: 7:11 . Využití: 5:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 67 . Střely na branku: 40:20 .

Hošek (Sýkora) - Fiala, Hodek, Kasal, Meiner, Novák, Stranský - Bárek, Berger, Chán, Ferianček, Kořínek, Kotrouš, Král, Kraus, Našinec, Obr, Zelinger

Soukup (od 16.Exner) - Městka, Němec, Režnárek, Švec, Votava - Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Martinec, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

Domácí tým už v úvodu naznačil, kdo je papírovým favoritem čtvrtfinále a Soukupa bez bázně zaměstnával. Skóre otevřel Kotrouš a v čase 6:04 to bylo už 2:0 po nešťastném vlastním gólu Pražanů. Od té doby se prakticky nehrálo s plným počtem hráčů na ploše, oba týmy se střídaly v přesilových hrách. Na 3:0 zvýšil Bárek a a před jeho další trefu, stále ještě v prvním dějství, vklínil ve vlastním oslabení první trefu Hostivaře i Filip Hradil. Plzeň vedla 4:1 a šla si za svým.

Druhá patnáctiminutovka nejdříve přinesla snížení z hole Šimona Režnárka. Už po minutě ale vrátil tříbrankové vedení domácím Kotrouš a Meiner posléze v přesilové hře zvyšoval už na 6:2. Početní výhoda ale vyšla i Pražanům a byl to Nestrojil, který přidal třetí gól hostivařských, kteří tak po druhé periodě ztráceli tři góly.

První minuty části závěrečné už ale patřily Mečounům, kteří se těšili z dlouhých přesilovek. Ty nemilosrdně trestali a vedením domácích rostlo. Ve dvaačtyřicáté minutě korigoval svým druhým gólem v utkání na 4:11 Režnárek a stejným stavem i utkání končilo. Plzeň si v prvním čtvrtfinálovém duelu připsala vysoké vítězství, odveta je na programu v sobotu 8. června, od 14 hodin, na půdě Hostivaře.

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!