Dorost vysoko přehrál sympaťáky z Opavy, Hradil byl u šesti gólů!

V první listopadovou neděli s typicky podzimním počasím, přivítali dorostenci Hostivaře dosud poslední tým tabulky, Opavu.

10:0

6:0, 2:0, 2:0

OPA

Opava

Branky a nahrávky: 2:47 Krutský (Havlík), 3:38 Votava (Hradil, Režnárek), 7:18 Hradil (Votava), 10:42 Skála (Hradil), 11:04 Hradil (Skála, Votava), 13:03 Havlík (Krutský, Bár), 17:44 Michek (Hradil), 21:15 Bár (Havlík), 30:34 Bár (Havlík), 33:37 Skála (Michek, Hradil) .
Rozhodčí: Kettner, Mihalová . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 36 . Střely na branku: 44:17 . Průběh utkání: 10:0 .

Kotík (Exner) - Martinec, Městka, Němec, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Klein, Krutský, Michek, Skála

Prášilová - Kočí, Kocián, Pustějovský, Škarda, Kalužík, Klement, Kopecký, Marek, Palyza

Už první minuty naznačily, že se výsledkové překvapení konat nebude! Skóre otevřel ve třetí minutě Krutský, na kterého brzy navázal bombou od modré Votava. Skóre se pak v prvním dějství měnilo ještě čtyřikrát, když se trefili ještě Skála, Havlík a dvakrát Hradil.

O osudu utkání tak bylo rozhodnuto brzy, hosté z Opavy ale rozhodně nepůsobili odevzdaně a i oni několikrát ohrozili Kotíka v domácí svatyni. Čestný gól se jim ale vstřelit nepovedlo a tak areálem zněla i nadále jen radost hostivařských hráčů. Na 7:0 navýšil Michek, na rozdíl osmi branek tak ještě těsně před polovinou duelu Jakub Bár.

Ten přidal v úvodu třetí části další gól a ve vzduchu visela oblíbená "desítka". Kulatý gól zaznamenal Filip Skála! Jeho trefa ale byla i tou poslední v utkání. Hostivař zvítězila 10:0 a v dalším víkendu ji čeká výjezd do Hradce Králové.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!