20.11.2023 Reportáž

Dorost vrátil Rebelům vysokou prohru z úvodu sezóny! Doma zvítězil 10:4!

Dorostenci v nedělním odpoledni přivítali dalšího kvalitního soupeře a byl to tým Rebelů, kterému měli hostivařští co vracet. První letošní měření totiž vyznělo jednoznačně pro borce z Čimic!

ZČ, neděle 19.11.2023

10:4

3:0, 2:3, 5:1

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 3:39 Hradil (Votava, Městka), 9:33 Trajer (Havlík), 10:10 Votava (Nestrojil), 24:46 Havlík (Martinec), 25:15 Bár (Hrodek, Nestrojil), 32:50 Trajer (Votava), 38:37 Michek (Hradil, Skála), 38:48 Martinec (Havlík), 39:23 Krutský (Bár, Hrodek), 40:30 Skála (Michek, Hradil) .
Rozhodčí: Štípek, Málek . Vyloučení: 10:10 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 82 . Střely na branku: 34:27 . Průběh utkání: 3:0, 3:3, 10:3, 10:4 .

Soukup (Kotík) - Městka, Švec, Režnárek, Votava, Němec - Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

Slavík - Dědková, Janich, Maxima, Vaňáč, Adam, Birčák, Dědek, Grof, Jehlík, Jura, Kindl, Klofát, Koch, Lebeda, Malý, Rubín, Ryboš, Walter

Utkání v Hostivaři se ale od samotného začátku vyvíjelo lépe pro domácí tým, když se už ve čtvrté minutě střelecky prosadil Hradil a v desáté minutě zvyšoval po individuální akci ex-rebel Marek Trajer. Na jeho gól navázal záhy Votava a mohlo se zdánlivě zdát, že je rozhodnuto.

Hosté z Čimic se ale rozhodně nehodlali vzdát bez boje a v devatenácté minutě vykřesal pro svůj tým naději Malý. V přesilovce snížil na rozdíl jediné branky Ryboš a pouhých 25 vteřin po jeho trefě přidal vyrovnávající branku Walter. Tříbrankové vedení tak bylo tatam, herní sebevědomí hostivařských hráčů se ale přesto rozhodně nevytratilo a byl to Matěj Havlík, který vrátil domácím vedení. Po dalších třiceti vteřinách navíc pláchl po levé straně Jakub Bár a Hostivař po druhé části stále vedla, tentokrát 5:3.

Ve třiatřicáté minutě přidal šestý gól, dokonce ve vlastním oslabení, opět Trajer a i další minuty patřily ofenzivním dovednostem domácích. V krátkém sledu přidali další góly postupně Michek, Martinec, Krutský a Skála! Hostivař vedla 10:3 a směřovala k vysokému vítězství. V závěru upravil přes celé hřiště hostující Grof, jehož gól byl už pouze kosmetickou úpravou. Hostivař našla ve středečním odpoledni devět střelců a svého rivala přehrála v utkání plném vyloučení, 10:4.

V posledním podzimním ligovém kole zavítá dorost Hostivaře na Lužiny, kde se utká s domácím Kert Parkem.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!