23.10.2023 Reportáž

Dorost uspěl v Letohradu a stoupá tabulkou! Hattrick tentokrát zaznamenal Trajer!

Dorostenci vycestovali tentokrát v okleštěné sestavě do Letohradu, kde se utkali s místními Jeleny.

ZČ, neděle 22.10.2023

LET

Letohrad

2:7

1:2, 1:1, 0:4

Branky a nahrávky: 13:06 Trajer (Městka), 14:56 Městka (Michek), 19:52 Krutský (Hradil), 39:57 Trajer (Havlík), 41:58 Hrodek (Klein), 42:13 Hradil (Krutský), 44:07 Trajer (Městka) .
Rozhodčí: Orlich, Procházka . Vyloučení: 2:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 26:27 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:7 .

Marek - Martinek, Neruda, Nováková, Blažek, Fišer, Halbrštátová, Kolář, Krejčí, Marek, Motyčka, Rous, Schwach, Snítilý, Snítilý, Šťovíček

Soukup (Kotík) - Klein, Městka, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Martinec, Michek, Trajer

A právě domácí tým slavil první gól, když už ve druhé minutě pláchl Rous a otevřel skóre. Hostivaři naopak patřil samotný závěr první třetiny, kdy nejdříve vyrovnal v přesilové hře žák Marek Trajer, aby pouhé čtyři vteřiny před sirénou dostal Pražany poprvé do vedení obránce Lukáš Městka.

Letohradský Schwach dokázal brzy vyrovnat, na jeho gól ale naštěstí brzy odpověděl Krutský po nahrávce Hradila a Hostivař opět těsně vedla. Ustála oslabení po vyloučení Režnárka a hubený náskok si přenesla i do druhé přestávky.

Diváci si na další gólovou radost museli počkat až do samotného závěru, kdy se v posledních pěti minutách hostivařští prosadili hned čtyřikrát! Po dalším gólu Trajera přišla i trefa Vojtěcha Hrodka, který v čase 41:48 zvyšoval už na 5:2. Chvilku po něm se prosadil i ostrostřelec Filip Hradil a poslední slovo měl v poslední minutě opět starší žák Marek Trajer, který dokončil hattrick!

Hostivař si tak z východu přivezla i v oslabené sestavě další tři body a nadále stoupá tabulkou. Další zápas čeká na dorostence až za dva týdny, kdy na domácím hřišti přivítají dosud poslední Opavu.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!