24.09.2023 Reportáž

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

K dalšímu utkání vyrazili dorostenci Hostivaře do Pardubic, kde se očekával tradičně kvalitní souboj...

ZČ, neděle 24.9.2023

PCE

Pardubice

4:3

1:1, 1:2, 2:0

Branky a nahrávky: 0:30 Havlík, 19:23 Hradil (Michek, Skála), 27:34 Režnárek .
Rozhodčí: Ščudla, Procházka . Vyloučení: 5:4 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: 23:26

Kazda (Voženílek) - Baráková, Hruška, Landsman, Reinberg, Švadlenka, Švidrnoh, Červenka, Chýle, Doležal, Hlaváček, Janovský, Kupka, Lukošík, Mikulová, Mojžíš, Plecháček

Soukup - Exner) - Švec, Městka, Režnárek, Votava, Klein, Němec - Bár, Nestrojil, Havlík, Skála, Hradil, Michek, Martinec, Hrodek, Svoboda, Absolon, Trajer

Do utkání vstoupila lépe Hostivař a zásluhou Havlíka brzy vedla. Domácí ale srovnali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

I ve druhé části byli o něco aktivnější hosté, kterým se dařilo vyhrávat osobní souboje. Vedení na stranu Hostivaře vrátil v přesilovce Filip Hradil, ve stejné situaci se ale prosadili i pardubičtí, 2:2! Pražané přesto odcházeli s vedením, když se prosadil Šimon Režnárek a upravil na 3:2 po dvou periodách.

V závěrečné patnáctiminutovce se dlouho skóre neměnilo, až pět minut před koncem padlo vzájemné vyloučení a hra ve čtyřech svědčila mnohem lépe domácím! Hruška nejdříve vyrovnal a hned po něm se po individuální akci prosadil i Hlaváček, který přiřkl poprvé vedení na stranu svého týmu. I přes několik dobrých příležitostí už žádný míček v brance neskončil a Hostivař tak na východě podlehla těsně, 3:4.

Aleš Jindrák (Trenér HBC Hostivař) - Dnes si myslím, že jsme první dvě třetiny byli o něco lepší. Rozhodně nám pomohl brzký úvodní gól. První třetinu jsme mohli dotáhnout vítězně, nebýt lacině obdržené branky z dálky. Druhá třetina byla bojovná, kterou jsme zvládli a vyhráli ji 2:1. Třetí se mi hodnotí těžce. Od její druhé poloviny jsme odcházeli fyzicky a pak přišlo zbytečné oplácení a hra ve čtyřech, kterou jsme vůbec nezvládli a obdrželi dvě branky během třinácti vteřin. V závěru jsme zkusili hru bez brankáře, bohužel bez úspěchu. Jsme zklamaní, že si z dobře rozjetého zápasu nevezeme domů ani bod. Gratuluji soupeři z Pardubic ke třem bodům.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!