19.09.2023 Reportáž

Dorost bere první body! Po nájezdech získal skalp Kert Parku!

Pár dnů po nelichotivé náloži v Čimicích, přivítali hostivařští dorostenci na domácím hřišti Kert Park.

ZČ, neděle 17.9.2023

4:3ss

1:2, 1:0, 1:1

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 12:40 Michek (Skála), 25:16 Městka (Nestrojil, Martinec), 35:52 Hradil (Trajer), Rozh. nájezd Režnárek .
Rozhodčí: Volkán, Zedníková . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 58:42.

Soukup (Kotík) - Martinec, Městka, Němec, Režnárek, Votava, Švec - Absolon, Havlík, Hradil, Hrodek, Klein, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Svoboda, Trajer

Horský (Fukárek) - Dvorský, Herzigová, Kaňka, Špák, Svoboda - Adam, Bilý, Chán, Císař, Drnec, Ďurina, Janda, Větrák, Vrabec

Hrál se oboustranně vyrovnaný, svižný a útočný hokejbal, který se musel líbit. Hradil už své první střídání zakončil nastřelenou horní tyčkou, skóre se ale měnilo až ve třinácté minutě a byl to Adam Michek, který otevřel skóre. Žel, domácí se z vedení neradovali dlouho! Na druhé straně totiž udeřil Bilý a vliv svým spoluhráčům novou krev do žil! Ti byli rázem aktivnější a po zásluze šli po pár vteřinách dokonce do vedení, když se prosadil Císař.

I druhá třetina přinesla nespočet šancí, ujala se ale jen jediná, když Nestrojil našel dobře postaveného Lukáše Městku a ten vyrovnal! V závěru třetiny mohla Hostivař vrátit vedení na svoji stranu díky přesilové hře, pozorný Horský ale opět svůj tým podržel a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Třetí část se nesla i v duchu několika hostivařských úniků, využit ale zůstal jen v podání Filipa Hradila, který kličkou do backhandu nedal Horskému šanci. Ani tentokrát se ale další minuty neobešly bez chyb v defenzivě a byl to Chán, který z levé strany vyrovnal. Rozhodnout pak mohly ve svůj prospěch oba týmy, nikdo ze střelců si už ale s přesnou muškou nepotykal a utkání šlo i přes přesilovky na obou stranách do prodloužení.

Pět minut uplynulo jako voda a o bodu navíc musela rozhodnout nakonec série nájezdů. Ani jeden ze tří střelců na každé straně neuspěl a tak se čtvrtého pokusu ujal obránce Šimon Režnárek, který kličkou uspěl. Chán ani napodruhé Vojtu Soukupa nepřekonal a Hostivař tak po výhře 4:3 mohla slavit vítězství a zisk prvních dvou letošních bodů do ligové tabulky.

2.5.2024

2.5.2024

1.5.2024

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!