HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.06.2024 Reportáž

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

Mužská rezerva Hostivaře se v nedělní podvečer utkala ve čtvrtém finálovém utkání 2. Ligy – Střed s Pražskými Rafany. Hostivař v tomto utkání rychle prohrávala a ztrácela. Když už dokázala výsledek utkání alespoň srovnat, soupeř si během krátké chvíle vzal náskok zpět. Na podruhé se Hostivaři už srovnat nepodařilo a po prohře 1:3 v sérii bere potřetí za sebou stříbrné medaile za 2. místo.

FN4, neděle 9.6.2024

HOS

Hostivař

3:4

0:2, 2:2, 1:0

RAF

Rafani Praha

Branky a nahrávky: 17:00 Mareš (Čejka), 28:49 Dušák (Ilušák, Grepl), 39:52 Jirsák (Čejka, Dušák) .
Rozhodčí: Honzík, Jonák . Vyloučení: 4:6 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 78 . Střely na branku: 29:21 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4 .

Sestava domácích

Majerníček (Soukup) - Dušák, Ilušák, Munk, P.Němeček, Přeslička, Vodehnal, Do.Zámečník - Čejka, Chramosta, Grepl, Hroch, Jirsák, Krejčí, Mareš, Paško, Prager, Trajer, Vosátka, Vrzák, Waltr

Sestava hostí

Opalecký - Plecitý, Průcha, Ruda, Švanda, Tichý, Vostracký - Benda, Drahoš, Hlister, Kovář, Kukačka, Nemček, Pařízek, Strejček, Tobiáš, Tóth, Walter

Komentář k zápasu

Hostivař v úvodu utkání zaspala a po šesti vteřinách inkasovala po brance Strejčka. Během celé třetiny se hrál poměrně vyrovnaný hokejbal, produktivní byli ovšem jen hosté. V 15. minutě zvýšil na 0:2 pro Pražské Rafany obránce Tichý. Po první třetině tedy platil stav 0:2 v neprospěch Hostivaře.

Ve druhé třetině se dokázala prosadit už i Hostivař! Přesně v 17. minutě snížil na 1:2 útočník Hostivaře Jáchym Mareš! Vyrovnání přišlo v 29. minutě, když se prosadil obránce Daniel Dušák! Hostivař se ale s vyrovnání neradovala dlouho. O deset vteřin později vrátil Rafanům vedení útočník Tóth. V 30. minutě si hosté vzali zpět i dvoubrankové vedení po zásluze Kukačky. Po druhé třetině tedy svítilo na světelné tabuli skóre 2:4 pro Rafany.

Hostivař se v závěrečné třetině pokoušela opět dohnat nepříznivý výsledek. To se podařilo až v 40. minutě, kdy snížil skóre na rozdíl jedné branky útočník Hostivaře Jakub Jirsák! To ale co se týče branek bylo bohužel vše. Hostivař svoji ztrátu už nestáhla a Rafani se tak po třetím vítězství v řadě mohli radovat z celkového vítězství Regionální soutěže. Hostivař po třetí v řadě tak bere stříbrné medaile za 2. Místo, Gratulujeme!

Ohlasy po utkání

Petr Němeček (Obránce HBC Hostivař) - I přes to, že se nám ani na potřetí nepodařilo vyhrát Regionální finál, jsem na tým pyšný. Oproti výsledkům z podzimu šla naše hra nahoru, zapojili jsme hned několik mladších klůků z mládeže a týmovým výkonem jsme si došli pro další medail. Myslím si že do dalších let má Hostivařské “béčko” dobré základy pro to, aby bylo v budoucnu úspěšné!

Redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu