HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.10.2020 Reportáž

Starší žáci vyzráli na Nové Strašecí! Dva góly vstřelil kapitán Halíř!

Po dvou úvodních prohrách, kterými starší žáci vstoupili do nové sezóny, zajížděla tentokrát Hostivař do Nového Strašecí, které by, narozdíl od předešlých soupeřů, nemělo patřit k papírovým favoritům soutěže...

3.kolo, sobota 3.10.2020

NOV

Nové Strašecí

2:6

0:1, 1:3, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 9:28 Houška (Stoulil), 19:25 Halíř (Jánošík, Mikšovský), 25:31 Bár (Nestrojil, Houška), 29:30 Stoulil (Houška, Nestrojil), 39:55 Nestrojil (Bár), 41:26 Halíř (Mikšovský, Jánošík) .
Rozhodčí: Holeček, Kasner . Vyloučení: 4:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 30 . Střely na branku: 29:45

Sestava domácích

Křeček - Klůč, Slezák, Bárta, Hušák, Itner, Slezák, Hájek, Roněček, Svoboda, Svoboda, Tlustý, Císař, Kubiczek, Petřík

Sestava hostí

Soukup - Dvořák, Stoulil, Höfner, Švec - Mikšovský, Houška, Bár, Nestrojil, Tytyuk, Halíř, Jánošík, Absolon, Brdek, Krutský, Nováček

Komentář k zápasu

Hostivařští hodlali na bezbodový start zapomenout a na hřišti Bubáků chtěli konečně uspět. Naději do žil vlil v první třetině gól Houšky, který znamenal nejtěsnější vedení.

Hrozili ale i domácí a Soukup v brance Pražanů musel několikrát zasahovat. Mnohem efektivnější byli hosté, v jejichž dresu se ve druhé periodě postupně prosadili Halíř, Bár a v poslední minutě také Stoulil. Domácí překonali Soukupa jednou a po prostřední třetině tak ztráceli už tři branky.

Hostivař přidala v poslední patnáctiminutovce zásluhou Nestrojila a Halíře další dva góly a z areálu Kocourek si tak vezla první výhru v sezóně, 6:2!

Ohlasy po utkání

Martin Drahota (trenér HBC Hostivař) - Většinu zápasu jsme soupeře tlačili, víc než polovina střel ale nemířila na branku. Zápas si ale kluci užili a krásnými góly jsme si po právu vysloužili první výhru.

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu