HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.05.2021 Reportáž

Starší žáci padli s Berounem, v sobotu se utkají s Dobřany!

Ve středečním odpoledni přivítali starší žáci Hostivaře tým z Berouna, na který už v podzimní části dvakrát výrazně nestačili.

Restar, středa 26.5.2021

HOS

Hostivař

2:6

0:2, 1:3, 1:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 27:42 Stoulil, 42:10 Stoulil (Houška) .
Rozhodčí: Jirsák . Vyloučení: 4:0 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 13:40 . Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:6 .

Sestava domácích

Soukup - Dvořák, Houška, Mikšovský, Hofner, Městska, Švec - Stoulil, Svoboda, Nestrojil, Halíř, Jirát, Tytyuk, Absolon, Koptiš, Bár

Sestava hostí

Koudela (Staněk) - Kurhajec, Šlemarová, Urban, Kadeřábek, Janda, Hipča, Šlechta, Krbec, Mathauser, Dejdar, Macák, Žežulka, Havel, Muhlfeld, Babka, Černý

Komentář k zápasu

Velká změna se neudála ani přes zimní měsíce a všechny s pandemií spojené lockdowny! Stejně jako ve víkendovém klání se Svítkovem, i tentokrát soupeř připomněl, že úspěch v hokejbalu je založen především na dobré atletické připravenosti. Od prvních minut udával tempo, ačkoliv Hostivaři se rozhodně nedala upřít bojovnost. Kelti po první části vedli 2:0, zatímco domácí vyprodukovali pouhé dvě střely na brankáře hostí.

Druhá část začala pro Hostivař o poznání lépe a dokonce s lehkou převahou, která ale byla už po dvou minutách zmrazena třetím gólem v Soukupově síti. Perioda jinak byla na střely téměř vyrovnána, hosté byli ale mnohem efektivnější a byl to talentovaný Šlechta, který přidal další dva góly a bylo to 0:5! Na jeho druhý zářez ovšem navázal i domácí Stoulil, který po vhazování předvedl individuální akci a snížil.

Stejný hráč přidal ve vlastním oslabení druhý gól Hostivaře, v té době ale scházely do konce utkání necelé tři minuty a soupeř byl značně aktivnější, což dokazuje jeho 19 střeleckých pokusů v části závěrečné. Z nich Soukup nestačil pouze na jediný z hole Černého, který dal stavu definitivní podobu. Hostivař podlehla Keltům 2:6!

Ohlasy po utkání

Martin Drahota (trenér HBC Hostivař) - Děláme spoustu chyb v přebírání soupeřových hráčů a zbytečně si komplikujeme vlastní rozehrávku. Chybí nám větší nasazení, důslednost a důraz. Proto se nám nedaří držet se soupeři krok.

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu