HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.09.2022 Reportáž

Dorost v Kyjově ubojoval tři body, v dalším víkendu přivítá Opočno!

Dorostence čekal o víkendu výjezd do dalekého Kyjova a ačkoliv v sestavě postrádali několik opor, cílem byl zisk dalších bodů do ligové tabulky.

2.kolo, neděle 18.9.2022

KYJ

Kyjov

4:6

0:1, 2:3, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5:30 Mikšovský, 20:18 Trajer (Stoulil), 23:17 Mikšovský (Bár), 27:58 Stoulil (Švec), 36:10 Krutský (Höfner), 41:32 Nestrojil (Stoulil, Švec) .
Rozhodčí: Vykydal, Prudík . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 70 . Střely na branku: 23:40

Sestava domácích

Pavlásek (Vala) - Bár, Hála, Horák, Ištoková, Jankůj, Jordán, Kavan, Kliment, Koudelková, Laš, Procházková, Raušer, Růžička

Sestava hostí

Soukup (od 31.Slavík) - Dvořák, Höfner, Městka, Mikšovský, Švec, Absolon, Bár, Krutský, Nestrojil, Stoulil, Trajer

Komentář k zápasu

Očekával se ale tuhý boj a to i proto, že počasí duelu příliš nepřálo. Skóre otevřel v šesté minutě ve vlastním oslabení Michal Mikšovský, na další góly si ale diváci museli na jihu Moravy počkat až do dalších třetin!

Růžička nejdříve vyrovnal, vedení na stranu Hostivaře ale opět záhy vrátil Štěpán Trajer! Ta se neradovala dlouho a byl to tentokrát domácí Hála, který vyrovnal na 2:2! Klíčovými se tak staly dva zásahy Mikšovského a Stoulila, kterými Pražané odskočili do dvoubrankového vedení.

Jordán ve třetí periodě sice ještě snížil, v sedmatřicáté minutě ale udeřil před brankou stojící Tadeáš Krutský. V závěru ještě rozvlnil síť Pavel Nestrojil a Hostivař se tak vracela z dalekého tripu spokojená, neboť v úvodních dvou duelech dosud netratila.

Ohlasy po utkání

Martin Drahota (trenér HBC Hostivař) - Do Kyjova jsme nejeli v úplně optimálním rozpoložení, proto jsou tři body pro nás cenné. Zápas jsme si pár chybami a nedůsledností nechali trochu zkomplikovat. Nicméně jsme byli herně lepší než domácí, kteří si ale taky dokázali pár šancí a nějaký tlak vytvořit. Nás dost podrželi brankáři.

Redakce

 
 

„Bylo otázkou času, kdy mi to tam konečně padne", říká obránce dorostu Lukáš Městka!

2.12.2022

V pondělí očekáváme návštěvu Mikuláše! Přijďte pobejt!

1.12.2022

V Čimicích se představil i tým holek, tentokrát doplněn o trojici kluků!

30.11.2022

Mladší žáci nepoznali v podzimní části regionálního přeboru porážku! Kladno porazili i podruhé!

29.11.2022

Partneři klubu