23.09.2021 Reportáž

A tým se proti Karviné neprosadil! Rozhodl úvod závěrečné části!

Třetí kolo Extraligy zavedlo do nového hostivařského areálu celek až z daleké Karviné...

3.kolo, sobota 18.9.2021

0:4

0:0, 0:0, 0:4

KAR

Karviná

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Prudík, Vokurka . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 75 . Střely na branku: 28:38 . Průběh utkání: 0:4 .

Solar (Štoural) - Dušák, Fic, Komanec, Kubeš, Kučera, Novotný - Brož, Hroch, Kucharčík, Malina, Píša, Štěpáník, Urbanec, Vosátka, Zyta

Orság (Čapka) - Kmenta, Pilch, Skyba, Sladký, Tóth, Zaremba - Diviš, Fárský, Kaluža, Pala, Randis, Řehůřek, Rosůlek, Rosůlek, Stromko, Wróbel

V první třetině se hrál velmi vyrovnaný hokejbal s mírnou převahou hostujícího celku. Velkou šanci domácích neproměnil v čase 3:45 Radim Štěpáník, kdy se po sólu z vlastního obranného pásma ocitl tváří v tvář Orságovi. Ten ale na zkušeného hráče domácích vyzrál a pohlídal si jeho blafák. I na druhé straně zlikvidoval Solar několik nebezpečných akcí. Hosté se nemohli radovat ani v čase 12:09, kdy vyraženou dělovku Rosůlka dopravil za záda domácího brankáře Pala nohou. Po první periodě svítil na ukazateli stav 0:0.

Druhá třetina se vyvíjela obdobným způsobem, ale hosté byli stále aktivnější. Dostávali se do přečíslení a Solar měl plné ruce práce, aby ubránil bezgólový stav. Tak se také stalo a i po druhé třetině se diváci gólu nedočkali.

Začátek poslední části hry však přinesl domácím ledovou sprchu. Nejprve v čase 30:36 našel Pala na kruzích osamoceného Diviše a ten ukázkově vymetl horní roh nad levým ramenem Solara. Již po dalších 13 vteřinách bylo ještě hůř. Kaluža vyhrál v útočném pásmu čistě buly na v mezikruží stojícího Zarembu a ten poslal hrací předmět přesně pod víko domácí brány. Na domácí tým padla deka a nic se nedařilo. Další úder do vazu dostala Pražská družina v čase 39:19. Rosůlek se ukázkově z rohu uvolnil od domácích bránících hráčů, protlačil se před bránu a blafákem překonal již bezmocného gólmana Hostivaře. A za necelé dvě minuty v čase 40:52 úřadoval Rosůlek znovu. To přistrčil míček bráněnému Palovi, který z úhlu přes dva domácí hráče dokázal dostat míček za záda Solara. Nic již na výsledku nezměnilo ani trestné střílení, které neproměnil domácí Štěpáník v čase 42:20.

Hosté si po zásluze z Prahy odvážejí všechny tři body a domácí se musí z tohoto školení rychle oklepat.

Již tuto sobotu je vyzve tým Jelenů z Letohradu. Toto utkání budou sledovat i kamery O2TV.

Zápas startuje 25.9. ve 13:00

17.4.2024

16.4.2024

16.4.2024

A tým na závěr základní části prohrál s Ústím nad Labem! Na extraligový rekord tedy nedosáhl!