HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.05.2022 Aktuální zprávy

U14 jede na Slovensko! Utká se s Nitrou a Zohorem!

Kategorie U14 se v následujícím víkendu vydá na Slovensko, a to konkrétně do Nitry, kde se utká se stejně starým domácím týmem, ale i celkem Roconaba Zohor.

Výběr U14 je složen z ročníků 2008 a 2009, které společně budou nastupovat až v příští sezóně, v kategorii starších žáků. Ještě před vyvrcholením sezóny letošní se ale vydávají do 430 kilometrů vzdálené Nitry, kde vládnou místní Rytíři. Právě s nimi odehrají v každý den po jednom utkání, v sobotu navíc poměří síly i s týmem Roconaba Zohor.

Pražský výběr čítá dvacítku hostivařských hráčů, kteří se na výjezd určitě těší. „Pro mne je to speciální akce určitě už tím, že se vydáme hrát hokejbal za hranice naší země. Těším se hlavně na zábavu a věřím, že i výhry", říká útočník Adam Michek, který tým na Slovensku povede jako kapitán. V brance se vystřídá hned čtveřice brankářů, v sestavě se pak objeví šest obránců a deset útočníků, v čele s produktivním Filipem Hradilem, který se letos stal nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem domácí regionální soutěže.

Redakce

 
 

Světlá nad Sázavou čeká na příjezd hostivařské mládeže!

11.8.2022

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

8.8.2022

„Bude to náročná sezóna, ale chceme opět bojovat o nejvyšší příčky", hlásí junior Petr Lehner!

2.8.2022

Hostivařský pohár se vrací po jedenácti letech na scénu! A hned v sedmi kategoriích!

29.7.2022

Partneři klubu