HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
24.02.2022 Turnaje

Pomalejší rozjezd, v závěru se ale přípravka dočkala vítězství!

Další „zimní“ turnaj přípravky jsme díky spíše jarnímu počasí rozehráli na domácím hřišti. Po dlouhé době umožnily karantény a izolace účast rozumnému počtu soupeřů, takže se na turnaji utkalo celkem šest týmů. Postupně se Hostivař utkala se všemi.

Bohužel pomalejší rozjezd stál Hostíky první dva zápasy, kdy se hlavně kvůli vlastní pasivitě a ospalosti dostali pod tlak a oba zápasy jasně prohráli. Po krátké přestávce už se výkon začal zlepšovat a v druhém dvojzápase už to byla těsná prohra s Rebely a remíza s Mostem.

Do plné formy se přípravka Hostivaře dostala až na závěr, kdy nemilosrdně smetla Kert Park a v doplňkovém zápase tentokrát i Rebel.

Vyjádření trenéra: Turnaj v době zimní přípravy je vždycky zpestření, takže jsme počítali s pomalejším rozjezdem. Ale s takto pomalým úplně ne. Asi budu muset příště tým svolat dříve před začátkem, aby měli kluci dost času na zahřátí a probuzení. Ale na konci už všechno šlapalo jak má a zakončili jsme tak den vítězstvím.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu