20.09.2023 Turnaje

Mladší žáci zapsali v dalším turnaji dvě výhry! V Čimicích porazili Rebely i Kert Park!

Mladší žáky "A" čekal v uplynulou neděli první regionální turnaj nové sezóny! V Čimicích se utkal s domácím týmem Rebelů, těsně poté ale i s Kert Parkem...

Vstup do utkání měli hostivařští famózní a už po půl minutě zvedal ruce nad hlavu Jakub Mellen. Soupeř byl ale v dalších minutách střelecky aktivnější, ve čtvrté minutě zaslouženě vyrovnal a v poslední minutě první třetiny dokonce mačkal vyčerpanou pětici jako citron. V druhém dějství se skóre dlouho neměnilo, v závěru si ale prodloužil své střídání přípravkář Michael Mellen a v přečíslení vybídl k ráně bez přípravy svého o dva roky staršího bratra, který vrátil vedení na stranu Hostivaře. Ta byla ve třetí periodě už aktivnější a přidala i třetí gól. Štěpánka Laštovičková nastřelila míček od levého mantinelu a brankář jej pouze vyrazil před sebe, kde číhal nikým nekrytý Jakub Mellen. Ten završil čistý hattrick a dal svému týmu dvoubrankové vedení. V poslední minutě ještě trefil přes celé hřiště odkrytou domácí klec Tomáš Kvasnička a mladší žáci tak mohli slavit úvodní výhru, 4:1.

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Po zhruba čtvrthodinové pauze nastoupila Hostivař do duelu proti Kert Parku. Střelecky byla aktivnější, brankář v červeném byl ale dlouho neprůstřelný. První třetina se nesla v duchu oboustranné a nekoukatelné holomajzny. Ta prostřední už nabídla šance a trochu pohlednější obrázek, skóre se ale stále neměnilo. Hostivař ustála první minutu třetí části v oslabení převážně s míčkem na hokejce a poté udeřila! Z trestné lavice vyběhnuvší Kubát donutil obránce soupeře k nepřesné rozehrávce, Mellen si míček potáhl až ke koncovce, našel ale ještě lépe postaveného Kvasničku a ten otevřel skóre! Definitivní tečku pak přidal až v samotném závěru právě střelec dne, Kubo Mellen, který se znovu prosadil v předbrankovém prostoru a Hostivař tak zvítězila nad Kert Parkem 2:0.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!