10.11.2023 Turnaje

Mladší žáci A si na severu s chutí zastříleli! Desítku uštědřili Elbě i Novému Strašecí!

Mladší žáci A tentokrát vycestovali do severočeského Ústí nad Labem, kde se utkali s domácí Elbou DDM, ale i Novým Strašecím.

Gólově se Hostíkům i tentokrát dařilo! Soupeře z Nového Strašecí dvakrát zaskočili už v první minutě a skóre narůstalo i v těch dalších. Po pěti minutách svítil na tabuli stav 5:0 a o vítězi nebylo pochyb! Skóre se pak zastavilo na kulaté desítce, na které se vydatně podílel produktivní první útok, dva góly ale zaznamenal i Ondřej Dlouhý.

Deset gólů pak vstřelila Hostivař i v odvetě dva týdny starého klání s Elbou Ústí nad Labem! Katem domácích byl tentokrát především Tomáš Kvasnička, který měl prsty v sedmi brankách. Soupeř zaznamenal jeden čestný úspěch a hostivařští zvítězili opět vysoko, 10:1.

Mladší žáky nyní čeká volný víkend a posléze náročný týdenní program, zakončený prvním kvalifikačním turnajem na Kladně (17.11.), ale i dalším regionálním turnajem (19.11.).

Lukáš Strapina (trenér HBC Hostivař) - Na turnaji v Ústí jsme oba soupeře jednoznačně přehráli především kombinačně, střelecky i gólově. Již od prvních minut jsme měli vždy zápas plně pod kontrolou a soupeře jsme téměř k ničemu nepouštěli. Pochvala patří celému týmu. Výborně hrála celá první lajna, včetně obránců. Malé nedostatky bych přesto určitě našel. Silnější soupeři by mohl takové příležitosti využít.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!