29.03.2024 Turnaje

Mladší žáci "A" se představili v Berouně! Kelty přehráli, proti Rebelům selhali v koncovce!

Mladší žáci "A" se tentokrát vypravili do Berouna, kde čelili domácímu áčku Keltů a také soupeři z Čimic, Rebelům. V brance poprvé dostal příležitost teprve devítiletý Matouš Přívratský.

Komentář trenéra (Lukáš Strapina) - Do Berouna jsme odjížděli mírně oslabeni díky marodce, s myšlenkou otestovat soudržnost týmu a dát příležitost dalším mladým, z širšího kádru, a to především v brankovišti, kde nastoupil Matouš Přívratský. V prvním utkání jsme s přehledem přehráli domácí Kelty, kdy soupeř skóroval jen díky nešťastným chybám v našem brankovišti. Do druhého utkání proti Rebelům jsme vstoupili velmi nešťastně a již ve druhé minutě jsme prohrávali o dvě branky. Zápas byl jinak herně vyrovnaný, soupeře jsme dokonce dokázali v první části na tři minuty zavřít v obranném pásmu a prostřídali všechny lajny, bohužel jsme ale tlak nedokázali přetavit v gól. Zápas skončil prohrou 1:6, když nás zradila koncovka. Velké díky patří našim fans, kteří se i za nepříznivého stavu snažili hráče vybudit alespoň ke vstřelení gólu.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!