22.05.2024 Turnaje

Mladší žáci A nejdříve ovládli turnaj v Liberci, v neděli se jim dařilo i doma!

A tým mladších žáků zažívá pořádně našlapané období a důkazem byl i uplynulý víkend, kdy se nejdříve vydali do Liberce a v neděli přivítali na svém hřišti berounské Kelty a také Nové Strašecí.

Zatímco turnaj v Liberci byl jasnou záležitostí, kdy mladší hokejisté Bílých Tygrů, ale ani hokejbalisté domácích Lišek nemohli Hostivaři stačit, v neděli čekal Pražany domácí turnaj v rámci regionálního přeboru a o poznání vyrovnanější soupeři z Berouna a Nového Strašecí.

Proti Keltům předváděli hostivařští parádní hru plnou přihrávek a útočných akcí! Odměnou bylo celkem jedenáct přesných tref a čisté konto na straně obou brankářů, Jirky Absolona a Šimona Neubauera. Druhý duel s Novým Strašecím se už nesl ve vyrovnaném duchu a každý chvilku tahal pilku. Úvod patřil zcela nepochybně Hostivaři a ta brzy vedla 2:0. Bubáci ale rozhodně neskládali zbraně a ještě v první třetině bylo vyrovnáno! Druhá třetina byla jako přes kopírák a ačkoliv hostivařští opět utekli do dvougólového trháku, soupeř opět dokázal srovnat. A nejen to...

Ve 23. minutě šel poprvé dokonce do vedení zásluhou Štekla. Na jeho gól naštěstí brzy odpověděl kapitán Svoboda a za další dvě minuty vrátil vedení na stranu domácího týmu Jakub Mellen. V posledních vteřinách trefil ještě odkrytou klec Tomáš Kvasnička a Hostivař tak zvítězila i posledním utkání víkendu, tentokrát 7:5.

B tým mladších žáků se tentokrát představil na půdě Mladé Boleslavi, kde čelil v obou duelech právě silnému domácímu týmu. První utkání přineslo vysokou prohru 0:15, odveta pak končila trochu mírnějším debaklem 1:10, když jedinou trefu Hostivaře obstarala Natálie Režnárková.

Oba týmy mladších žáků se představí i následující víkend. A tým opět na domácím hřišti, B tým na půdě Berouna.

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!