17.10.2023 Turnaje

Mladší žáci "A" na Lužinách váleli! Svým soupeřům nadělili téměř dvacet branek!

Mladší žáci "A" se tentokrát vydali na Lužiny, kde se utkali s Chomutovem, domácím Kert Parkem a Kelty A. Během celého hracího dne se jim střelecky dařilo a ve zkrácených utkáních svým soupeřům nadělili téměř dvacet gólů.

Prvním soupeřem byl Chomutov, který Hostivař přivítala v Praze rychlou kanonádou a už po osmi minutách svítil na tabuli stav 5:0. Ve druhé polovině přidal Jakub Mellen už svůj čtvrtý gól v utkání, prosadil se ale i soupeř a Hostivař v prvním duelu zvítězila 6:1.

Proti Kert Parku si už "A" tým mladších žáků zahrál v září a tehdy měl problém s koncovkou. Tentokrát tomu ale bylo jinak, střelci Hostivaře se činili a hned pět kanadských bodů zapsal Vojtěch Holý, který právě při prvním měření sil chyběl. Tým z Prahy 15 zvítězil ve dvacetiminutovém duelu vysoko, 7:1.

Síť soupeře se poté vlnila i v závěrečném klání, proti Keltům "A". Ti se sice bleskově dostali do vedení, Hostivař ale během tří minut skóre otočila a v sedmé minutě už vedla o tři góly. Vedení ještě navýšila ve druhé polovině o další dva zásahy Tomáše Kvasničky, který zapsal celkem čtyři kanadské body.

Soupiska HBC Hostivař "A" na turnaji: Šťastný, Absolon - Dvořáková, Laštovičková, Hořák, Strapina, Procházka, Slonek, Holý, Kvasnička, J.Mellen, Dlouhý, Svoboda, Vrábel, Mandák, M.Mellen

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!