HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.06.2024 Turnaje

Minipřípravka uzavřela sezónu turnajem v Novém Strašecí! Odjela s vyrovnanou bilancí!

Poslední turnaj regionálního přeboru této sezóny odehrála minipřípravka v neděli 16.6. v Novém Strašecí. Pro 4 kluky to tedy byla za jediný víkend už druhá návštěva útulného areálu Kocourek. Tradičně se dvěma týmy, tentokrát však rozdělené na starší a mladší.

Kromě dvou hostivařských týmů se turnaje zúčastnily 3 týmy domácích. Hostivař kluky a holky tentokrát rozdělila netradičně podle věku. Starší modrý tým byl tvořen výhradně hráči ročníku 2015 a hráčkami 2014, kteří se tímto turnajem loučili s kategorií minipřípravky. Mladší bílý tým tvořili hráči ročníku 2016 doplněni o několik kluků ročníku 2017. A jeden z nich, Matyas se dokonce při absenci zraněného brankáře Daníka Benedy odvážně a s minimálním tréninkem postavil do branky bílého týmu.

Oba hostivařské týmy se postupně utkaly se všemi třemi týmy domácích a na závěrečný zápas byly týmy upraveny podle výkonnosti. Starší tým, pod trenérským vedením staršího žáka Vojty Coufala, předváděl vyspělou hru a všechny soupeře jasně přehrál. Mladší tým se velmi snažil a bojoval, ale na bodový úspěch to bohužel nestačilo. Nutno ale dodat, že i mladší tým byl především v zápase se zeleným týmem domácích velmi blízko úspěchu. Závěrečné zápasy v pozměněných sestavách byly vrcholem turnaje. V souboji mladších týmů byli domácí produktivnější a zvítězili. Naopak v souboji starších týmů to byla Hostivař, kdo svého soupeře přehrával a nezalekl se ani hlasitého povzbuzování domácích fanoušků, kteých dorazil velký počet, jelikož ihned po skončení turnaje následovala jejich týmová rozlučka se sezónou.

Borek Coufal (trenér): Vydařené zakončení turnajové sezóny. Od staršího týmu jsme očekávali výkon na úrovni přípravky a to se i potvrdilo. Mladší tým to měl těžké, ale potvrdil, že i v mladších ročnících máme několik výrazných talentů o kterých brzy uslyšíme. Musím pochválit brankáře Matyho, který se i s minimálními brankářskými zkušenostmi nebojácně postavil do branky a také zaskakujícího trenéra Vojtu ze starších žáků, který se svojí role chopil velmi zodpovědně.

Redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu