HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.02.2024 Turnaje

Minipřípravka se opět představila v Plzni! A zaznamenala 4 výhry ze 4 zápasů!

V neděli 25. února využila minipřipravka nabídky měření sil s domácími stejně starými borci z Plzně a po krátké době všem v západočeské metropoli opět předvedla své umění a hokejbalové dovednosti.

Po odřeknutí několika soupeřů jsme se s domácími dohodli že je škoda nevyužít možnosti si po zimní přípravě opět poměřit síly a zahrát si pěkně pod střechou. Mečouni postavili dvě družstva a tak hostivařské borce čekali 4 zápasy (s každým týmem dvakrát) na 2x 10min hrubého času. Nutno říci že do všech zápasů vlétli jako uragán a po celou dobu turnaje diktovali tempo hry a zaslouženě si tak připsali čtyři krásné výhry. Třešničkou na dortu bylo že si každý hráč a samozřejmě i hráčka, připsali minimálně po jedné brance.

Sestava: Kramar - Coufal, Chýle, Chýlová, Stoulil, Havlíček, Šmídl, Zavadil, Křemen

Komentář trenéra (Petr Chýle) - Z naší strany velmi povedený turnaj, kdy se nám dařilo prakticky vše co jsme si před zápasy řekli a až na poslední zapas, kdy už síly docházely, odvedli opravdu slušný kus práce. Bonusově se nám dařilo prosazovat i po pohledných kombinacích a vstřelit spoustu krásných branek. Děkuji moc plzeňským za pozvání a všem rodičům za podporu našich hvězdiček.

Redakce

 
 

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!

22.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

21.4.2024

A tým odstartoval své třetí extraligové play-off vítězstvím! V úvodní přestřelce porazil Karvinou!

20.4.2024

Dorost na body proti prvním Pardubicím nedosáhl! Těsně podlehl!

19.4.2024

Partneři klubu