HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.08.2022 Aktuální zprávy

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

A tým Hostivaře zahájil v první srpnový čtvrtek letní přípravu na novou hokejbalovou sezónu! Ve čtvrtek a v pátek absolvovali hráči po jednom podvečerním tréninku, v sobotu je ale čekala hned trojice jednotek, společná večeře a následně další dva nedělní tréninky.

Úvod přípravy zhodnotil i trenér Martin Davídek: Čtyřdenní soustředění jsme uspořádali v domácím prostředí a bylo velmi pestré. Podmínky byly ideální. Vystřídali jsme lesopark, hřiště, posilovnu a umělku. V počtu 16 - 19 hráčů jsme se zaměřili na rychlostní vytrvalost, rychlost, výbušnou sílu a sílu jako takovou. Vyvrcholením kempu bylo nedělní fotbalové utkání Sparta - Slavie, které hoši pojali prestižně od proma, sestav, dresů a vlajek. Příští týden se budeme věnovat ještě kondici a ve druhé polovině srpna naskočíme do hokejbalu. Sehrajeme asi čtyři přípravná utkání, včetně Hostivařského poháru a pak už je tu začátek Extraligy. Klukům děkuji za přístup, nasazení a odhodlání.

Redakce

 
 

Junioři v Berouně neuspěli, Keltům těsně podlehli!

29.9.2022

Na Den české státnosti ubojoval A tým další body v Hradci Králové!

28.9.2022

Dorost získal z vyrovnaného duelu další dva body!

27.9.2022

Starší žákovský tým na výhru stále čeká! Proti Kladnu bral pouze bod!

26.9.2022

Partneři klubu