HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.02.2022 Rozhovory

A tým se vrátil ze zimního soustředění a vyhlíží první přípravné zápasy!

A tým Hostivaře absolvoval v posledním víkendu zimní soustředění v Rybníkách v Českém lese a aktuálně vyhlíží první přípravné zápasy. A jak čtyřdenní akci mužů hodnotil trenér Martin Davídek?

Soustředění v Rybníkách v Českém lese splnilo naše očekávání. Kluci měli třífázové tréninky, ale i fotbalové utkání, bowling a wellness na regeneraci. Dávky od sprintů, intervalových kopečků, až po fitko a fotbálek. Důležitým faktorem byl týmový duch. Přístup všech kluků byl výborný, takže jsem spokojený. V přípravě teď pokračujeme na hřišti, tréninky jsou výživné, od příštího týdne začneme přidávat herní systémové věci. Pracovat budeme především na obranné hře.

V následujícím týdnu, v úterý patnáctého, nás čeká první příprava s Kovem, o víkendu 19. - 20. února jedeme na turnaj do Jihlavy, kde máme za soupeře Jihlavu, Okříšky a Draky Kladno, v play-off někoho z Eagles či Bulldogs Brno, Vsetína či Lužinských srdcařů. Pak už začíná Extraliga a také pokračujeme v Českém poháru.

Během soustředění vznikla i série videodotazníků s hráči našeho A týmu! Mrkněte na první díl ZDE!

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu