HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.04.2022 Rozhovory

„Všichni jsme měli stejný cíl", říká po vítězství na Turnaji krajů U15 útočník Jakub Bár!

Součástí výběru Prahy do 15 let, který se v pátek zúčastnil jako jeden z šesti celků Turnaje krajů v Hostivaři, byl i domácí útočník Jakub Bár, který po turnaji hodnotil nejen samotnou akci...

Na sváteční pátek byl v Hostivaři na programu Turnaj krajů do 15 let, jehož si byl součástí. S výběrem Prahy jste dokráčeli až na vrchol, jak výkony týmu a celkovou organizaci v domácím prostředí hodnotíš?

Týmový výkon byl na jedničku, sešla se nás super parta kluků, stali se z nás dobří spoluhráči a nás kluky z Hostivaře to též posunulo o něco dál v týmové hře. Organizace v domácím prostředí byla skvělá, měli jsme vše připravené, nic nám nechybělo.

Praha vyhrála všechny čtyři turnajové duely, co bylo podle tebe rozhodujícím faktorem?

Myslím si, že tím jak jsme se všichni navzájem povzbuzovali a měli jsme stejný cíl, tak to nás hnalo společně dopředu za vítězstvím.

V týmu Prahy se sešlo hned devět starších žáků Hostivaře. Co podle tebe trenéry celku vedlo k výběru tolika hráčů našeho klubu?

Vůbec netuším, jaký byl účel, možná, že trenéři výběru v nás viděli něco zvláštního. Nevím, co je k tomu vedlo, ale jsem rád, že se tak rozhodli.

I se staršími žáky Hostivaře máte soutěž slušně rozehranou, i když je letos extrémně vyrovnaná a každé škobrtnutí může tým poslat o několik příček níže. Jak hodnotíš dosavadní odehranou část sezóny?

Sezónu máme opravdu slušně rozehranou, potřebuje stále a ještě více na sobě makat, aby jsme se mohli udržet na vyšších příčkách. Čekají nás těžké zápasy, tak doufám, že všechny zvládneme.

Co je podle tebe silnou stránkou Hostivaře a co od týmu v závěru sezóny očekáváš?

Naše silná stránka je, že máme tři gólové lajny, každá dokáže udělat svojí práci a každá vstřelit branku. Doufám, že budeme bojovat jako jeden muž a závěr sezóny s týmem dotáhneme do konce.

Není tajemstvím, že si před pár lety do Hostivaře přišel z Palmovky, z klubu TJ Kovo Praha. Jak s odstupem na toto rozhodnutí nahlížíš?

Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělal. Neodejít z Kova, tak už jsem nejspíše zpět u fotbalu. Hostivař mi ukázala, že hokejbal vypadá úplně jinak, než jsem v Kovu viděl já.

A jaké jsou tvé cíle do dalších sezón?

Určitě se celkově zlepšit, chtěl bych zkusit kemp reprezentace, pro mne by to byla nová zkušenost a ukázalo by mi to v čem mám mezery a co zlepšovat.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu