17.04.2024 Reportáž

Junioři vydolovali z utkání v Pardubicích dva body!

Po trojici neúspěšných domácích utkáních vyrazili junioři Hostivaře sérii zlomit do Pardubic.

Elite, sobota 13.4.2024

PCE

Pardubice

2:3ss

1:2, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 5:09 Bár, 14:54 Mikšovský (Ferfecki, Grepl), 50:00 Mikšovský .
Rozhodčí: Štípel, Vrba . Vyloučení: 4:5 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 33:25 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3

Pišček (Trnečka) - Kadlec, Kamarýt, Kašpar, Kumpan, Novák, Švadlenka,Hlaváček, Janovský, Kopa, Kupka, Lang, Mikula, Ramač, Snížek, Štach

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Městka, Munk, Vodehnal, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Vrzák

Skóre otevřel Jakub Bár, ještě v první třetině ale vyrovnal domácí Hlaváček. Poslední slovo v prvním dějství měl přesto ale hostivařský hráč a byl jím Michal Mikšovský, který pouhých šest vteřin před sirénou využil přesilovku.

Další gól poté diváci dlouho neviděli! Dočkali se až v poslední chvilce, tentokrát sedm vteřin před koncem základní hrací doby! Početní výhodu tentokrát využili domácí a o vítězi muselo rozhodnout prodloužení, nebo nájezdy.

Nakonec to byla loterie v podobě samostatných nájezdů, kterou v osmé sérii rozhodl Mikšovský a přiřkl tak Hostivaři bod navíc.

redakce

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!

29.4.2024

Dorost uštědřil Pirátům kanára! Soukup s nulou!

29.4.2024

A tým poprvé v historii postupuje do semifinále! Ve čtyřech utkáních vyřadil Karvinou!