17.10.2022 Reportáž

Coufal pěti góly sestřelil Mladou Boleslav! Mladší žáci v přeboru stále bez porážky!

V druhém zápase domácího turnaje přeboru mladších žáků se Hostivař, nabuzená vybojovanou výhrou nad Rebely, střetla s týmem Tygrů z Mladé Boleslavi.

RE3, neděle 16.10.2022

MBL

Mladá Boleslav

3:8

2:4, 0:2, 1:2

Branky a nahrávky: 02:19 Jeřábek (De.Zimarev), 04:47 Svoboda (Jeřábek, Mellen), 06:29 Coufal (Kvasnička), 09:17 Coufal (Kvasnička, Kocmánek), 10:06 Coufal, 17:14 Coufal (Kvasnička), 22:48 Mellen (Kvasnička), 26:31 Coufal (Kvasnička) .
Rozhodčí: Synková, Mihálová . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 58 . Střely na branku: 18:42 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:6, 3:6, 3:8 .

Veselá - Balák, Havle, Katolický, Knespl, Kout, Kryšpín, Kupec, Marušinec, Nykiel, Podrábský, Sajdl, Samolák, Štěpánek

Slavík - Janšta, Da.Zimarev, Janičko, De.Zimarev, Veselý, Novák - Kvasnička, Coufal, Kocmánek, Jeřábek, Mellen, Svoboda, Holý, Dlouhý, Poláček, Kolář

A od začátku zápasu to byla Hostivař, kdo zasypal brankářku soupeře sprškou střel. Poměrně rychle se dvěma góly prosadil druhý útok Hostivaře, konkrétně Jeřábek šikovnou tečí střely Denise Zimareva a také Svoboda po spolupráci celého útoku. Za stavu 0:2 se sice snížením připomněl i soupeř, ale trvalo pouhých 15 vteřin než Hostivaři vrátil dvoubrankové vedení Coufal po individuální akci Kvasničky. Stejní hráči si spolupráci zopakovali do první přestávky ještě jednou a opět to bylo krátce po dalším snížení Tygrů.

Hned po šesti vteřinách druhé části se hráči Hostivaře radovali popáté, když Coufal hned po úvodním vhazování proběhl obranou až k úspěšnému zakončení. Poté hra poněkud upadla a objevovala se spousta nepřesností na obou stranách. Do druhé přestávky se ale stihla ještě jednou připomenout úderná dvojice Kvasnička, Coufal a bylo to už o čtyři góly.

V první minutě poslední části hry se nejprve naposledy připomněl soupeř snížením na 3:6. Byla to ale Hostivař, kdo měl poslední slovo a Mellen s Coufalem, vždy po přihrávkách Kvasničky, uzavřeli skóre na konečných 8:3. Coufal s Kvasničkou zaznamenali v tomto zápase po pěti kanadských bodech. Mladší žáci tak i po třetím turnaji přeboru stále drží neporazitelnost.

Vydařený zápas se spoustou pěkných kombinačních akcí. Jak tomu však v podobných zápasech bývá, s narůstajícím vedením se snažíme hodně akcí řešit zbytečně individuálně. Musíme také zapracovat na pokrýváná hráčů před vlastní brankou, v tom děláme stále spoustu chyb a proti silnějším soupeřům se nám to může vymstít.