13.11.2018 Reportáž

B tým v přestřelce podlehl Počaplům! Inkasoval deset branek!

Rezervní tým Hostivaře se představil v pondělním večeru proti soupeři z Horních Počáplů.

9.kolo, pondělí 12.11.2018

5:10

2:2, 1:5, 2:3

HOP

Horní Počaply

Branky a nahrávky: 13:19 Krupka (Pavel), 13:57 Krupka (Pavel), 29:59 Krupka, 35:24 Michálek (Maťocha), 44:03 Kerouš (Krupka, Maťocha) .
Rozhodčí: Zaťko, Červenka . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 3 . Střely na branku: 39:35 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7, 4:7, 4:9, 5:9, 5:10 .

Hallada (od 19.Kovář) - Michálek, Těšínský, Polesný, Frühauf, Pavel, Kerouš, Němeček, Pajas, Maťocha, Krupka, Jíša, Janda

Foukal - Tóth, Tóth, Seidl, Lach, Cicvárek, Topol, Skřivan, Vacek, Mervinský

V první třetině se hrál vyrovnaný a rychlý hokejbal, oba týmy vstřelily po dvou brankách a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

V prostředním dějství ale začala Hostivař dělat chyby v obranném pásmu a do branky jí padal jeden gól za druhým.

V poslední části utkání se snažila Hostivař srovnat se soupeřem krok a dotáhnout nepříznivý výsledek, nakonec z toho ale byla hořká prohra 5:10, se kterou se musela Hostivař smířit.

Petr Němeček (útočník HBC Hostivař) - Zápas, který se musel líbit každému divákovi. Od začátku se hrála rychlá a vyrovnaná partie. Od druhé Třetiny jsme ale začali být nedůrazní a dělali chyby v našem obranném pásmu, díky kterým jsme utkání soupeři prakticky darovali. Takových chyb se musíme v příštích zápasech vyvarovat.