02.09.2021 Reportáž

Starší žáci ztratili dvoubrankové vedení a s výběrem Prahy těsně podlehli!

Hned v první zářijový den čekal na starší žáky zápas, a to proti širšímu výběru Prahy U13, který se chystá na víkendový turnaj krajů.

PŘÍP, středa 1.9.2021

3:4

1:0, 2:1, 0:3

PHA

Praha U13

Branky a nahrávky: 9:39 Hradil (Klein), 13:00 Bár (Nestrojil), 19:35 Nestrojil (Bár) .
Rozhodčí: Lehner, Prager . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 26 . Střely na branku: 14:33 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4 .

Kadlec (Kotík) - Švec, Městka, Votava, Režnárek, Klein, Hrodek - Bár, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Krutský, Kápička, Absolon, Postler

Horský - Drnec, Adam, Maxima, Janich, Churáček, Choc, Grof, Dědková, Matějková, Špák, Klofát, Birčák, Koch, Richter, Větrák

Výběr Prahy, hrajíc bez možných akvizic z Hostivaře, domácí brzy sevřel a jen zásluhou výborně chytajícího Kadlece se skóre neměnilo. Do vedení šla naopak v desáté minutě Hostivař, po individuální akci Filipa Hradila, který se od mantinelu neohroženě vydal až do předbrankového prostoru a brankáře Horského překonal.

Do dvoubrankového vedení šel domácí tým už zkraje druhé části a byl to Jakub Bár, který brankáře nachytal nezištnou střelou z rohu. Grof ale brzy snížil a bylo opět oč hrát. Ve dvacáté minutě ale našel Bár mezi kruhy Pavla Nestrojila a ten přidal třetí branku domácích.

Výběr Prague Select měl každopádně po celé utkání více ze hry, což potvrdil i v části závěrečné, kdy skóre v rozmezí necelých tří minut otočil. Starší žáci Hostivaře byli střelecky sice efektivnější, když ze čtrnácti pokusů tři proměnili, nakonec ale odešli poraženi v poměru 3:4!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Na úvod těžký soupeř, které odhalil další naše nedostatky, na kterých ale bude v sezóně radostí pracovat. Za zápas hned v první školní den jsme rádi a doufáme, že jich bude v prvních měsících nové sezóny co nejvíce.

A týmu o víkendu odstartuje Extraligové Play-off! Ve čtvrtfinále narazí na houževnatou Karvinou!