02.04.2022 Reportáž

Starší žáci udolali i druhý výběr Keltů, tentokrát 3:1!

Necelý týden po utkání s A týmem berounských Keltů nastoupili starší žáci Hostivaře tentokrát proti "Béčku", které se pyšnilo krátkou sérií dvou výher v řadě, s devatenácti nastřílenými góly!

15.kolo, sobota 2.4.2022

3:1

0:0, 2:0, 1:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 24:09 Svoboda (Nestrojil, Městka), 26:45 Nestrojil (Bár, Hrodek), 40:33 Hradil (Michek, Votava) .
Rozhodčí: Fingerhut, Vosmik . Vyloučení: 3:6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 33:19 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1 .

Kotík (od 25.Soukup) - Městka, Švec, Votava, Režnárek, Klein, Hrodek, Martinec - Bár, Nestrojil, Svoboda, Havlík, Hradil, Michek, Krutský, Zábrodský, Absolon

Mašek - Pachner, Šlemarová, Smejkal, Urban, Bohun, Holovský, Hubinger, Jílek, Macák, Makovský, Mathauser, Štanc

Předpověď počasí slibovala sněhové přeháňky, ty se ale ještě před zahájením duelu rozehnaly mírným větříkem a duel se tak mohl odehrát ve velice slušném žákovském tempu.

K vidění byl vyrovnaný, houževnatý zápas. Domácí tým měl více ze hry, přes rychle přistupující hráče Keltů se ale v útočném pásmu těžko prosazoval. V první třetině tak diváctvo gól nevidělo.

Skóre otevřel až v pětadvacáté minutě Tomáš Svoboda, který využil rychlého přechodu do útočné třetiny a přesnou střelou k levé tyči se nemýlil. Za více jak dvě minuty pak vyslal Hrodek do úniku po pravém křídle Bára, ten našel nekrytého Nestrojila a ten pohotově usměrnil míček za bezmocného Maška, 2:0!

Ve třetí části pak překonal Soukupa v brance přesnou střelou Hubinger, v početní výhodě ale reagovala i Hostivař a byl to Filip Hradil, který po Michkově vybídnutí vymetl pavučiny z šibenice Maškovi branky! Další nabídnutá přesilovka pak domácí řady uklidnila a hosté už se ve zbytku utkání ke zdramatizování nedostali. Hostivař přehrála Kelty B 3:1!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Odehráli jsme tentokrát mnohem povedenější utkání, než v předchozích týdnech, soupeř k nám sice dobře přistupoval a těžko jsme se prosazovali i přes dobře chytajícího brankáře, dařilo se nám ale od druhé třetiny zrychlovat výdej míčku a odměnou byly góly, ale i zasloužená výhra nad dalším silným soupeřem.