12.11.2019 Reportáž

Souboj s Čárou! Dorost přivezl z Přelouče vysokou výhru!

Do zápasu s Přeloučí vletěli hráči Hostivaře hodně sebevědomě. Již první střídání ukázala, jak bude probíhat celý zápas...

8.kolo, neděle 10.11.2019

PRE

Přelouč

0:7

0:1, 0:2, 0:4

Branky a nahrávky: .
Rozhodčí: Karous, Válek . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 7:74 . Průběh utkání: 0:7 .

Čára - Moravec, Opasek, Kratochvíl, Pavlíček, Dat Le, Duba, Dlabaja, Hvězdová, Říha, Synek, Merta, Moravec, Moravcová, Stárek, Munduch

Janšta (Keprt) - Vodehnal, Hnyk Š., Petrášek, Ježdík - Šťastný, Prager, Grepl, Hroch, Hnyk M., Ilušák, Kaiser, Lehner, Gubala

Tlak, střely, tlak, střely... a výborný gólman v bráně domácích. Nálada trochu začínala houstnout s nepochopením, jak to mohl chytit. Až ve dvanácté minutě první třetiny se podařilo Hrochovi najít mezi kruhy Matěje Hnyka, který konečně rozvlnil síť!

Druhá třetina měla stejný průběh. Hostivař se usadila v pásmu a pálila jeden míč za druhým. V jednadvacáté minutě dostal víc prostoru Grepl, obkroužil bránu a přihrál Šťastnému, který poslal míček za záda Lukáše Čáry. O dvě minuty později našel Ilušák před bránou Hnyka a ten přidal svoji druhou branku v utkání!

Ani ve třetí třetině se scénář neměnil, jen branek konečně přibylo. Nejprve se trefil Ilušák, další branku přidal po individuální akci Marek Hroch, který se za moment v přesilovce proměnil v nahrávače. Křižným pasem našel Lehnera, který si udělal narozeninovou radost v podobě gólu. Do konce zápasu se ještě trefil nejaktivnější střelec Adam Šťastný a uzavřel tak skóre na 7:0.

Tomáš Grepl (HBC Hostivař) - Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a sebevědomě. Prakticky celý zápas jsme odehráli v útočném pásmu. Jedinou překážkou k většímu počtu branek byl výborně chytající gólman domácích, ze kterého už měli naši hráči v některých situacích malém infarkt.