18.10.2021 Reportáž

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

Rezerva Hostivaře přivítala v domácím areálu B tým TJ Kovo Praha a v očekávání byla vyrovnaná bitva. Už po rozcvičce ale realizační tým musel škrtnout zraněného Petráška, který rozšířil hostivařský lazaret.

6.kolo, neděle 17.10.2021

3:5

3:2, 0:1, 0:2

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 4:44 Brož (Grepl, Kerouš), 7:10 Jirsák (Mareš), 13:48 Kandler (Hroch, Trávníček) .
Rozhodčí: Kettner, Sládek . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 19 . Střely na branku: 28:44

Keprt - Bakoš, Němeček, Přeslička, Kerouš - Brož, Grepl, Hroch, Jirsák, Kandler, Mareš, Trávníček, Vosátka

Šach (Novák) - Ivasienko, Kabát, Solar, Voráček, Vršecký, Zeman, Duboský, Lachman, Opolský, Šteg, Veselka, Votýpka, Zámečník, Zeman

Domácí přesto začali dobře a ačkoliv v úvodu nevyužili přesilovku, byli to oni, kteří otevřeli skóre, když naopak v početní nevýhodě pláchl Marek Brož, který nadvakrát překonal Šacha. Po dvojici dalších vyloučení zvýšil už na 2:0 Jirsák, který od mantinelu načapal gólmana hostí. Votýpka ale brzy snížil a ve třinácté minutě už bylo vyrovnáno, když Kabát našel před brankou nepohlídanou hůl Zemana, pro kterého už nebyl problém skórovat. Domácí si vzali vedení ale zpět a byl to Kandler, který se tentokrát v úniku nemýlil.

Zajímavostí bylo, že ve zbytku klání už se nevylučovalo! Hra v pěti ale více svědčila hostům, kteří ve druhém dějství opět vyrovnali.

Rozhodnout tak musel samotný závěr duelu a i v něm se dařilo více hráčům Kova, když nejdříve poprvé dostal hosty do vedení Luboš Dubovský a v osmatřicáté minutě přidal pátý gól za záda Keprta Michal Zeman. V souboji rezerv tak byli úspěšnější hosté z Palmovky, kteří zvládli závěr zápasu a zvítězili 5:3!