01.12.2017 Reportáž

Mladší žáci uhráli v Novém Strašecí bod! Oba góly vstřelil Michal Mikšovský!

Poslední zápas podzimu čekal mladší žáky v Novém Strašecí. Trenér Fišer zamíchal sestavou a do zápasu jsme šli plni očekávání, jak to bude fungovat.

10.kolo, neděle 26.11.2017

NOV

Nové Strašecí

3:2ss

1:1, 0:0, 1:1

Branky a nahrávky: 1:37 M.Mikšovský (Stoulil), 30:50 Mikšovský (Stoulil) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 45 . Střely na branku: 24:23 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2 .

Jakoubek - Bárta, Itner, Podrásek, Husák, Křeček, Horáček, Běloušek, Němec, Kučera, Dreschler, Kníže, Hliboká

Knotek (od 8.Drahoš) - Lehner, Zámečník, Stoulil, Smetana, Nestrojil, Svatoň - Maali, Houška, M.Mikšovský, Prager, Dvořák, Štamfest, Halíř, Švec, P.Mikšovský

V první třetině měla Hostivař více ze hry a po zásluze ji poslal do vedení Mikšovský, po přesném pasu Lehnera. Hostivař soupeři i nadále zle zatápěla a důkazem toho byla Houškou několikrát nastřelená branková konstrukce. Bohužel jedno velké zaváhání v obranném pásmu a bylo srovnáno, 1:1.

Ve druhé třetině začali Hostíci kupit chyby v obraně a při střídání. Soupeře pouštěli do brejků 2 na 1 nebo i 3 na 0. Za takovou nezodpovědnost musel přijít trest, ale výtečný Drahoš Hostivař podržel.

To co se nepovedlo Strágu ve druhé třetině se povedlo na začátku třetí. Průnik po vhazování a 2:1 pro domácí. Hostivař ale nesložila zbraně a zápas do nájezdů poslal vyrovnávající trefou Michal Mikšovský. Bohužel, Hostivař opět nenašla úspěšného exekutora, a tak domácím stačil jeden gól k tomu, aby bonusový bod zůstal ve Strašecí.