K dohrávce s Kert Parkem se hostivařští mladší žáci rozjeli netradičně ve čtvrtek odpoledne. Na hřišti favorita se ofenzivně příliš neprojevili, inkasovali deset branek z Lužin odjeli s prázdnou...

Kert Park Praha

10:0

4:0, 3:0, 3:0

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Kubíček . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 44:14 . Průběh utkání: 10:0 .

Štráberger (od 21.Slaboch) - Nevšímal, Adam, Vrabec, Hulpach - Broulík, Větrák, Janda, Drnec, Stašák, Křivánek, Szklenár, Szklenár

Soukup (od 13. do 24. a od 30. do 36. Knotek) - M.Mikšovský, Dvořák, Höfner, Švec, P.Mikšovský - Michek, Hradil, Bezpalec, Olišar, Svoboda, Stoulil, Městka, Krutský, Absolon

Bez branek se bohužel hrálo pouhých pět minut. Skóre otevřel vytáhlý Janda, po němž načapal Soukupa Větrák, na kterého navázal Drnec. V poslední minutě první části navíc brankáře Hostivaře překvapil zpoza brány Broulík a vyhnal ho na střídačku.

I ve druhé části měl více ze hry soupeř, šance si ale vytvářeli i hosté. Jejich pokusům ale chyběla přesnost i razance, a tak se gólově prosazovali opět jen hráči Kert Parku. Za záda Knotka přidali tři góly a po dvou periodách už vedli 7:0!

Stejný počin se jim podařil i ve třetím dějství, u každého míčku byli domácí dříve než hostivařští a postupně navyšovali skóre až do kulatého stavu 10:0!

Na závěr se sluší poděkovat Milanovi Kubíčkovi, který se po chybné delegaci rozhodčích ochotně ujal role muže v pruhovaném. Soupeři gratulujeme k vysoké výhře a těšíme se na další vzájemné zápasy.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Snaha a zaujetí se nám upřít nedalo, kvalita ale byla na straně soupeře, a to jak co do dovedností, tak především po stránce atletické.

Junioři ztratili dobře rozehraný zápas s Plzní v samotném závěru!

25.4.2024

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!