10.11.2022 Reportáž

Houška s hattrickem, dorost doma přehrál Sršně ze Svitav!

Dorostenci v první listopadovou neděli přivítali na svém hřišti Svitavy, které před příjezdem okupovaly poslední místo ligové tabulky!

7.kolo, neděle 6.11.2022

7:1

2:1, 1:0, 4:0

SRŠ

Sršni Svitavy

Branky a nahrávky: 8:27 Houška (Nestrojil), 9:14 Městka (Houška, Hradil), 21:44 Mikšovský (Trajer), 30:43 Houška (Stoulil), 31:25 Nestrojil (Hradil), 34:05 Houška (Nestrojil, Hradil), 42:30 Trajer (Dvořák, Höfner) .
Rozhodčí: Augustýn, Tománek . Vyloučení: 4:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 58 . Střely na branku: 45:13 . Průběh utkání: 0:1, 7:1 .

Slavík (Soukup) - Dvořák, Höfner, Městka, Bár, Votava, Režnárek - Mikšovský, Trajer, Stoulil, Hradil, Nestrojil, Houška, Krutský, Svoboda, Absolon

Voříšková (Charvát) - Aldorf, Hora, Ondrová, Benešová, Břeňová, Červený, Draessler, Kačurik, Kloupar, Křivinka, Švanda, Svatošová, Zavoralová

Hostivař přesto nehodlala soupeře podcenit a od prvních minut se vrhla do útoku. Byli to ale Sršni, kteří se dostali do vedení, když bleskurychle zužitkovali přesilovou hru. Na tu ale brzy odpověděl Radim Houška, který se trefil přesně k levé tyči a bylo vyrovnáno! Do vedení dostal za necelou minutu Hostivař obránce Lukáš Městka, jehož neviditelná střela prosákla až do sítě.

Na další gól si sice poté diváci museli počkat, tušili ale, že poslední nebude. Na 3:1 zvýšil ve druhém dějství Michal Mikšovský.

Závěrečná část začínala přesilovou hrou domácích, kteří hodlali definitivně rozhodnout o osudu utkání. Úderná formace s pěticí útočníků dlouho neváhala a byl to Houška, který dělovkou, za asistence skvěle clonícího Nestrojila, přidal čtvrtý gól. Hradil posléze našel zpoza brány právě Pavla Nestrojila a ani on se nemýlil. Ještě v pětatřicáté minutě si pak vyražený míček v brankovišti našel kapitán Radim Houška a došťoural ho za čáru. Na jeho hattrickovou trefu v závěru navázal Trajer, který tečoval střelu Dvořáka a tabule spolu se závěrečnou sirénou ukazovala stav 7:1! Hostivař získala další tři body a chystá se na další domácí duel, ve kterém tentokrát přivítá Ježky z Heřmanova Městce.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Utkání jsme myslím zvládli, ačkoliv v něm bylo dosti nepřesností a skóre narůstalo až ve třetím dějství. Nyní se soustředíme na závěr podzimu, ve kterém nás čekají ještě dva ligové a jeden mimoligový zápas.