19.03.2019 Reportáž

Dorost nedal Olympu šanci! Kucharčík s hattrickem!

Slunná neděle zastihla hostivařské dorostence na výjezdu za dalším extraligovým utkáním do Jindřichova Hradce.

26.kolo, neděle 17.3.2019

JHR

Jindřichův Hradec

0:8

0:1, 0:5, 0:2

Branky a nahrávky: 2:53 Sedláček, 20:31 Kucharčík (Lehner), 20:45 Kucharčík (Sucharda), 23:28 Waltr (Vaniš), 25:59 Vaniš (Ferfecki), 27:36 Vaniš (Sedláček), 31:51 Trávníček (Hroch), 35:24 Kucharčík (Janšta) .
Rozhodčí: Jeletz, Vokurka . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 39 . Střely na branku: 11:57 . Průběh utkání: 0:8 .

Kvapil - Duba, Švábirt, Dráchovský, Hronza, Matějková, Škarda, Slabý, Ryšlavý, Macků, Krejzar

Janšta - Vaniš, Sedláček, Ježdík, Sucharda - Jirsák, Kucharčík, Lehner, Ferfecki, Hroch, Trávníček, Štoural, Waltr, Kaiser

Domácí tým, který se nachází na přesně opačném pólu tabulky nežli hostivařští, nastoupil do utkání velmi snaživě a výletníkům z Hostivaře se snažil svojí aktivní hrou utkání znepříjemňovat. Zpočátku se jim to, i za přispění dobře chytajícího gólmana a nepřesnostech hostivařských hráčů, poměrně dařilo. První třetina skončila přijatelným výsledkem 0-2 z pohledu Jindřichova Hradce. Za Hostivař se trefili Sedláček a Kucharčík.

Druhá třetina již byla dle očekávání v režii pražanů a postupně přibývalo i gólů. Do černého potupně zamířili dvakrát Vaniš, znovu Kucharčík a také sváteční střelec David Waltr, který se pohotově zorientoval v předbrankovém prostoru. Stav 0-6 z pohledu domácích po dvou třetinách nevěstil nic dobrého.

Ani tak se ale jindřichohradečtí hráči nevzdávali a jelikož Hostivař upadla do všeobecné bohorovnosti, ve třetí třetině se už další gólostroj neopakoval a utkání skončilo nakonec výsledkem 0-8 z pohledu domácích. Za Hostivař se trefili ještě Trávníček a svůj hattrick završil Kucharčík.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Náš výkon ani výsledek dnes nebudu hodnotit. Rád bych ale ocenil fakt, že domácí se, i přes nepříznivý výsledek a řadu mladých hráčů v sestavě, po celý zápas nevzdali a až do poslední chvíle bojovali a snažili se docílit alespoň čestného úspěchu.