02.11.2019 Reportáž

Starší žáci na Ústí nestačili a o jediný gól podlehli!

Starší žáci po osmidenní zápasové pauze a podzimních prázdninách přivítali na Palmovce Ústí nad Labem a stejně jako ve většině duelech letošního ročníku, i tentokrát se očekávala vyrovnaná partie.

7.kolo, sobota 2.11.2019

3:4

1:2, 2:2, 0:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 12:24 Hnyk, 23:24 Lehner (Prager, M.Mikšovský), 26:51 Hnyk (Lehner) .
Rozhodčí: Dubovský, Šedina . Vyloučení: 5:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 30 . Střely na branku: 22:29 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4 .

Drahoš (Knotek) - Zámečník, Spurný, Mikšovský M., Höfner, Dvořák - Maali, Stoulil, Smetana, Hnyk, Lehner, Prager, Munk, Halíř, Endyš, Tytyuk, Mikšovský P.

Zilcher (Buneš) - Bartschová, Česnohlídek, Dobrodinský, Doucha, Kerner, Klíma, Kocourek, Koza, Matušík, Růžička, Ullmanová, Urbánek, Vyhlídal, Pauček

Domácí putovali už v první minutě na trestnou lavici a soupeř trestal. Vyražený míček doputoval obloučkem až za bezmocného Drahoše. Ústečtí měli i poté o něco více ze hry a byl to především rychlonohý Vyhlídal, který dělal domácí obraně největší problémy! V šesté minutě zvyšoval na 2:0, hostivařští přesto neskládali zbraně a druhý útok soupeře uzamkl v obranné třetině, žel, bez gólu znamenajícího snížení. Po faulu Munka přišlo další oslabení, Hostivař ale soupeři navýšit vedení nedovolila a naopak po jeho skončení snížila, zásluhou Matěje Hnyka.

V prostředním dějství žádný z týmů výrazněji nevyčníval a vyrovnaný obrázek hry potvrdily i dva gólové záblesky na obou stranách. Lehner nejdříve po vyhraném vhazování a přesném pasu Mikšovského vyrovnal, ústečtí si ale vzali své vedení bleskurychle zpět a byl to opět Vyhlídal, který se radoval z branky. Hostivaři se podařilo podruhé vyrovnat v sedmadvacáté minutě, kdy chaosu v obranné třetině využil po Lehnerově nastřelení před brankou nikým nehlídaný Hnyk. V závěru periody dostala Hostivař možnost početní výhody, hned v jejím zárodku ale vystihl míček po vhazování Vyhlídal a po obhození posledního hráče vyzrál v tváří tvář i na Drahoše, 3:4!

Přesilovka se domácím nakonec využít nepodařila a ústečtí drželi nejtěsnější stav až do samotného závěru. Hostivařským se nepodařilo využít hned několik dobrých příležitostí a protože se neujal žádný z pokusů ani na druhé straně, odešla Hostivař tentokrát jako poražená.

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Dobrý zápas a dobrý soupeř, s dvojicí silných individualit, kteří převážili misky vah na stranu svého týmu. Škoda, že se nám v poslední třetině nepodařilo využít některou z šancí a neodnesli jsme si z utkání alespoň bod. Soupeři gratulujeme.