18.11.2019 Reportáž

Mladší žáci si poradili s Elbou! Hradil byl u čtyř gólů!

Po týdenní pauze byl dalším soupeřem mladších žáků silný tým Elby DDM Ústí nad Labem, který si brousil zuby na další body.

10.kolo, neděle 17.11.2019

5:2

2:0, 1:1, 2:1

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 5:41 Olišar (Skála), 7:16 Keller (Hradil, Votava), 20:30 Keller (Nestrojil, Hradil), 28:42 Hradil (Keller, Michek), 31:33 Michek (Hradil) .
Rozhodčí: Dubovský, Kolek . Vyloučení: 1:5 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 26:16 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2 .

Coufal - Režnárek, Švec, Votava, Městka, Klein - Skála, Olišar, Nestrojil, Michek, Keller, Hradil, Absolon, Svoboda, Kápička, Kadlec

Gottfried (Vykouk) - Dobrodinský, Doubrava, Hanzalík, Javůrek, Kokeš, Kučera, Kugler, Lukáš, Mejstřík, Mottl, Oliverius, Pauček, Polák, Primus, Šesták, Šimic

Očekávaný duel s kvalitním soupeřem začal krátkým oťukáváním a brzkou přesilovkou Hostivaře, se kterou si ještě domácí poradit nedokázali. S tou druhou, v šesté minutě, už ale ano! Po nepřehledné situaci s tlakem v brankovišti byl šťastným střelcem Danny Olišar, který tak otevřel skóre. Ještě veseleji bylo za necelé dvě minuty, když se prosadil navrátilec z měsíčního hostování na Proseku, Adam Keller a Hostivař vedla 2:0. Poté mohla své vedení i navýšit, Gottfried už byl ale proti a domácí tak zakončili první část značně spokojenější.

Ústečtí faulovali i v úvodu druhé periody, oslabení ale s přehledem ubránili a byli stále nebezpečnější. V osmnácté minutě se dočkali snížení z hole Kučery a byli rázem ve hře. Ještě v prostředním dějství došlo na další přesilovku domácích! Ti si s ní poradili nejlepším možným způsobem a byl to opět Keller, který přidal třetí gól. Hostivař tak i po čtyřiadvaceti minutách vedla o dva góly.

Nejvyrovnanější pasáží v utkání byla zcela jednoznačně třetí část. Soupeř toužil po zkorigování, defenziva Hostivaře ale byla proti. V devětadvacáté minutě naopak přidal čtvrtý gól aktivní Filip Hradil, který byl posléze i u pátého gólu. Jeho vyražený pokus si našel Michek, který tak vstřelil svou první branku v sezóně. Ústečtí dokázali v posledních vteřinách po svém tlaku snížit, z utkání to už ale bylo vše a Hostivař se tak mohla těšit nejen z výhry 5:2, ale i posunu na čtvrté místo v ligové tabulce.

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - V utkání s kvalitním soupeřem bylo o co hrát. Chtěli jsme si potvrdit herní růst a zlepšenou produktivitu. Chyběl nemocný Bezpalec, kterého ale na druhém centru dobře nahradil Keller. Občas nám drhla rozehrávka a předrželi jsme zbytečně několik míčů v naší polovině, jinak jsme ale s naší hrou spokojeni.

17.4.2024

16.4.2024

16.4.2024

A tým na závěr základní části prohrál s Ústím nad Labem! Na extraligový rekord tedy nedosáhl!