15.06.2020 Reportáž

Liberci vstřelili mladší žáci deset branek! Bár slaví první hattrick v dresu Hostivaře!

Ve druhém deštivém utkání vyzvali mladší žáci v Boleslavi tým Lišek z Liberce, který v dopoledním duelu podlehl Kladnu.

LP2020, neděle 14.6.2020

10:3

5:2, 5:1

LIS

Lišky Liberec

Branky a nahrávky: 3:21 Bár (Hradil), 8:54 Bezpalec (Hradil, Švec), 10:00 Nestrojil (Bár, Michek), 10:31 Nestrojil (Bár, Michek), 12:27 Bár (Michek), 15:26 Režnárek (Hradil, Skála), 16:23 Bár (Nestrojil, Michek), 22:43 Michek (Nestrojil), 28:33 Absolon, 29:54 Hradil (Bezpalec) .
Rozhodčí: Rezek . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 32:23 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 10:3 .

Soukup (2.Coufal) - Votava, Režnárek, Klein, Čejka, Městka, Švec, Kotík - Skála, Bezpalec, Hradil, Nestrojil, Bár, Michek, Hnyk, Brdek, Absolon

Fukárek (2.Bachroň) - Heiland, Válko, Červa, Landa, Malina, Šolc, Šťastný, Lapoš, Šťástka, Polanský, Vlk, Bote, Frank, Voženílek, Krejčí

Hostivař vstoupila i do druhého utkání lépe než soupeř a po gólu Bára vedla. V sedmé minutě srovnal Polanský, vedení na stranu týmu z Prahy ale vrátil po nahrávce Hradila Stanislav Bezpalec. Dařilo se pak především druhému útoku Hostivaře, který během dvou střídání přidal tři branky. Domácí v závěru snížili, Hostivař si ale i tak nesla do první přestávky tříbrankové vedení.

Už po necelé půlminutě od vhazování navíc navýšil na 6:2 obránce Šimon Režnárek. Jakub Bár poté dokončil hattrick a s Liškami v dresu Tygrů to vypadalo bledě. Kryštof Vlk ale udeřil po chybách hostivařské obrany a vstřelil třetí gól. Poslední slovo ale přesto měli Pražané. Michek zvýšil na 8:3 a minutu a půl před koncem přidal devátou branku Marek Absolon. První útok se v posledních vteřinách snažil o zakulacení výsledku a po dobře sehraném vhazování v útočné třetině se zadařilo. Bezpalec nabíjel a Hradil tvrdým projektilem vstřelil desátý gól.

Hostivař tak slavila i ve druhém deštivém utkání výhru, tentokrát 10:3!