20.09.2022 Reportáž

Junioři proti Kovu vítězní, Marek Drahoš s první nulou!

Druhý zápas v sezóně a opět doma! Po ztrátě proti Prachaticím hodlali hostivařští junioři tentokrát uspět, soupeřem jim bylo pražské Kovo!

2.kolo, sobota 17.9.2022

4:0

1:0, 0:0, 3:0

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 10:04 Hroch (Grepl, Lehner), 33:18 Lehner (Grepl, Hroch), 36:19 Ilušák (Grepl, Lehner), 42:08 Chramosta .
Rozhodčí: Cícha, Kasner . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 37:16 . Průběh utkání: 4:0 .

Drahoš - Hnyk, Ilušák, Matějka, Petrášek, Vodehnal, Zámečník - Chramosta, Grepl, Hroch, Lehner, Maali, Malysz, Smetana, Vrzák

Jánošík (Ježek) - Dastych, Duchek, Kabát, Schönfeld, Číž, Drobník, Ježek, Krejnický, Langer, Linhart, Malák, Novák, Petrášková, Šimon, Veselý, Vondráček, Walter, Zábrodský

Úvod utkání pěkně plynul, rozhodčí nebyli nuceni ani jednou vylučovat a třetinu tak obohatila jen jediná gólová trefa, kterou zaznamenal kapitán Hroch!

K první početní výhodě se dostal domácí tým v úvodu druhé části, úspěšný ale nebyl stejně ani jako o pár minut později soupeř z Palmovky. A protože se skóre neměnilo ani v dalším pokračování, byl stav po dvou třetinách stále těsný!

Urodilo se tak až v závěrečné patnáctiminutovce, kdy střeleckou převahu přetavil domácí výběr ve tři góly! Na 2:0 nejdříve zvýšil Petr Lehner, na kterého přesně po třech minutách navázal Ilušák. V závěru se pak prosadil i ex-kovák Jan Chramosta, který upravil na konečných 4:0.

Hned ve třech brankách Hostivaře měli prsty Lukáš Grepl (tři asistence) a Petr Lehner (1+2), první nulu v sezóně, s šestnácti zásahy, vychytal brankář Marek Drahoš. V dalším kole, opět doma, přivítá Hostivař nevyzpytatelný Rakovník. Duel startuje opět v sobotních 14 hodin odpoledne.