25.11.2018 Reportáž

B tým vyzrál i na Ďábly a slaví druhou výhru v řadě! Výhru trefil Kalaš!

Áčko už podzimní část zakončilo v minulém víkendu, ne tak ale náš B tým! Ten na Palmovce nastoupil proti Ďáblům, do souboje o důležité tři body, ale i prodloužení vítězné série.

12.kolo, neděle 25.11.2018

DAB

Ďáblové Praha

3:4

1:2, 2:1, 0:1

Branky a nahrávky: 11:43 Brož (Pavel), 13:51 Krupka (Pavel, Brož), 21:23 Pajas (Němeček), 35:19 Kalaš (Krupka) .
Rozhodčí: Kettner, Záhora . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 20:36 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4 .

Petr - Kavka, Vítek, Kavalír, Fazekaš, Janda, Sekeráš, Vybíral, Kolačáni, Barták, Doležal, Weber, Kulík

Dostál - Dušák, Polesný, Michálek, Hentek, Kucarov, Krupka, Kalaš, Pavel, Hrabák, Mareš, Maťocha, Pajas, Němeček, Zámečník, Brož

Utkání začalo vyrovnaně, do vedení se ale dostal domácí tým, když Dostál v brance Hostivaře neudržel nahození a Weber v pádu otevřel skóre. Hostivař ale byla stále aktivnější a ve zbytku úvodní části udávala tempo. Ve dvanácté minutě vyrovnal v přesilové hře přízemní střelou Marek Brož a za dvě minuty se hosté tetelili z vedení, když přesně zamířil Lukáš Krupka.

Hostivařští byli i nadále aktivnější a ve druhé třetině navýšili své vedení na rozdíl dvou branek. Petr Němeček posunul míček na Pajase, který se s ničím nemazal a otřel ho o levou tyčku za brankářem Petrem, 3:1. Růžky ale vystrčili i Ďáblové a brzy snížili, po pohledné souhře a koncovce Kulíka. Hostivař poté mohla uklidnit hlavy v početní výhodě, po chybě se ale dostal do šance Kolečáni, který využil špatného vyběhnutí brankáře a trestal! Po druhé části tak byl stav vyrovnaný!

Domácí mohli dokonat obrat v úvodu třetí periody, díky přesilové hře, která se jim ale k radosti hostivařských nedařila. V šestatřicáté minutě naopak zahřmělo na druhé straně, kdy přihrávku Krupky jednoruč zužitkoval Kalaš ve vedoucí gól, který se ve finále ukázal i jako vítězný. Největší šanci k vyrovnání dal Ďáblům špatnou rozehrávkou v posledních vteřinách Brož, juniorský brankář Jan Dostál ale při své premiéře tým v závěru podržel a slavil se svým týmem vítězství 4:3!